Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

a701 - lokalizace a SPB dialer

petula.71 (57)|17.3.2007 20:56
chtěl bych poprosit o radu, nebo vaší zkušenost. Po problémech s lokalizací přiloženou na CD jsem používal MIO bez lokalizace. Minulý týden jsem nainstaloval zřejmě poslední verzi 9.1.5.1283, která je určena přímo pro r64, tedy mou. Vše konečně funguje jak má, kromě SPB dialeru, u kterého při přidávání úkolu, schůzky apod. se nezobrazí klávesnice.:( Pokud lokalizaci vypnu je vše ok. S verzí 9.0 tento problém také nebyl. Je škoda lokalizaci mazat, když se jim konečně trochu povedla a MIO nemá problém.
carbik_ce4you (132)|19.3.2007 09:27
U ktereho programu Ti to zlobi? Existuje SPB dialer?
petula.71 (57)|19.3.2007 10:42
ahoj mám SPB pocket plus a SPB dialer, normálně ofiko koupený, funguje "normálně" jen ta klávesnice. Vyskočí na půl vteřiny a zmizí. Bez češtiny, nebo s verzí 9.0 to nedělalo (tam tedy zese nefungovalo půl Mia). Jo a ještě jsem si všiml, že když si nastavím zvukové upozornění na novou událost, tak se sice upozornění rozsvítí, ale bez onoho vytouženého zvuku, bez lokalizace Ok. Př iotevření čehokoliv jiného v programu SPB dialer (word, excel) je klavesnice Ok. Díky
petula.71 (57)|19.3.2007 10:43
ještě k tomu, ten program se jmenuje přesně SPB diary
carbik_ce4you (132)|21.3.2007 11:27
K tomu Ti asi nikdo vice nenapise.
Libil semi nazor, ze cestina od Sunnysoftu je vir a chova se tak. Lidi dost pouzivaji MIO bez cestiny a jen si tam hodi ceskou klavesnici (treba Resco).
petula.71 (57)|21.3.2007 15:03
dík za tip, Resco jsem právě nainstaloval a je fakt solidní, takže už zbývá jen opětovné "Remove Programs" a Mio i já budem opět :D