Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s falešnou signalizací událostí

Carpenter_ce4you (166)|17.3.2007 18:06
Mám takový problém, že po každém restartu mi PDA začne hlásit události, které ale neexistují. Jednak zvukovým signálem a jednak ledkou.

Nevím, jestli je problém s phoneAlarmem nebo je to systémová věc.

Párkrát to zahlásí a potom to dá pokoj. Ale je to otravné. Setkal se někdo s něčím podobným?
dort (1212)|17.3.2007 18:39
dej si vyhledat Check Notifications - na 99% by to mělo vyřešit Tvůj problém a pokud ne ne, tak zkus SKT Tools. No a pokudby nepomohlo ani jedno, tak vše lék se "zove" HardReset :-(
lubo s (1)|20.3.2007 18:07
ahoj.

vyriesil si to? mam ten isty problem s HP hw6915.
a nezobrazuje mi upozornenia na udalosti ktore mam a chcem aby ma upozornovalo.
kde najdem to "check notification" ?

dik lubo
Zax_ce4you (222)|20.3.2007 18:44
Use the search...

ctvrt minuty hledani: https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=317
Carpenter_ce4you (166)|21.3.2007 19:30
No, snad jsem to vyřešil - odhaduju, že problémy může způsobovat phoneAlarm, který se mi od začátku na PDA chová podivně (např. e-maily doručené v režimu GPRS připojení signalizuje jako MMS, kdežto při ActiveSync spojení je hlásí řádně).

Nejprve jsem vypnul phoneAlarm today plugin a provedl restart. Naskočilo mi okénko s několik dnů starým alarmem (phoneAlarm ho patrně blokoval, takže sice ledky a zvuková signalizace hlásily událost, ale okénko nikde). Zvolil jsem "dismiss" a znovu zrestartoval. Poté jsem opět zapnul phoneAlarm a zatím se zdá, že to problém vyřešilo.

Pro jistotu jsem ještě pomocí MemMaid vyhledal duplikáty v Notification Queue a smazal je.