Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak jsem softwarove zabil MIO....

iron side (253)|17.3.2007 16:19
tak jsem zabil Mio.....,nejdrive se mi objevil problem,ze pri soft resetu mi zacal bootovat z SD karty a to jsem tam nemel zadny soubory jen MioMap.Dle diskusi jsem prepisoval soubory,zda prave ten ci onen mi nezpusobuje to bootovani,nenasel jsem nic.Tak jsem si rekl,fleshnu to a ono se to srovna,chtel jsem tam dat OKI rom.Prvni pokus mi nevysel,seklo se to,tak jsem,nevim proc,provedl boot menu cistku,vymazal jsem tam neco a uz prusvih byl tu.Pri fleshovani USB mi to porad pise error,image error,atd.zkousel jsem magneto 51,ruzne romky,kombinace a nic,vysledek stejny eror.Tak jestli ma nekdo nejaky napad,jak ho ozivit,dejte vedet,zatim jsem dle jedne rady na 10 hodin vyndal baterii,tak rano uvidime.:(
iron side (253)|28.3.2007 08:47
tak dnes mi prisel email


Společnost Mio Technology Ltd., výrobce GPS navigací MIO DigiWalker, zahajuje od 1. dubna 2007 servis pro distributory i koncové uživatele prostřednictvím servisního střediska v ČR. Zpřístupněním této služby získávají všichni dokonalou postprodejní podporu jak na straně prodejců tak i koncových zákazníků. Služba navíc obsahuje i možnost sledování zakázek-reklamací přes internet.

Postup při vyřízení reklamace: (prohlédněte si grafické znázornění procesu)
- zjištění sériového čísla zařízení
- připravení kopie dokladu o pořízení
- online ověření, že se jedná skutečně o hardwarový problém
- online žádost o RMA číslo
- odeslání reklamovaného zboží servisnímu středisku
- denní aktualizace stavu reklamací servisním střediskem
- možnost online dotazu na stav reklamace
- vyřízení reklamace do 5-ti pacovních dnů
- navrácení opraveného zboží

Kontakt na servisní středisko:

VSP Data a.s.
Údolní 2188...............TEL: 0042-381489175 390 64 Tábor.............FAX: 0042-381489175 Česká Republika........Email: mitac@vspdata.eu
Hotline: +420 381 210 899

Zprávu také naleznete:
http://forum.mio4u.cz/viewtopic.php?t=420

:yes: hura,uz jsem jim ho tam poslal,tak uvidime:yes:
iron side (253)|15.4.2007 11:23
tak se mi v patek 13 vratilo me Mio,vymena zakladni desky a uz zase funguje.Sice mam nove ID,ale u Sunnysoftu mi bez problemu dali nove akt.cislo pro lokalizaci a ani na smartmap nebyl problem.Dal jsem si ukolem,ze uz zadne experimenty s Rom:D
Ale mam jeste jeden problem,ktery jsem zpozoroval uz predtim a to ten,ze pri soft resetu a vlozene SD karte mi Mio zacne bootovat image z SD karty,napise to anglicky update a potom cervene no uprage image sd,mmc card.Pote to nabehne normalne,ovsem jsou anulovany hodiny a datum.Rikal jsem si,jestli to nedela Igo nebo Tomtom,ale vlozil jsem do slotu uplne cistou kartu a bylo to to same.
Nevi nekdo jak na to?
Valheru_ce4you (68)|25.4.2007 18:55
[QUOTE="iron side"]tak se mi v patek 13 vratilo me Mio,vymena zakladni desky a uz zase funguje.Sice mam nove ID,ale u Sunnysoftu mi bez problemu dali nove akt.cislo pro lokalizaci a ani na smartmap nebyl problem.Dal jsem si ukolem,ze uz zadne experimenty s Rom:D
Ale mam jeste jeden problem,ktery jsem zpozoroval uz predtim a to ten,ze pri soft resetu a vlozene SD karte mi Mio zacne bootovat image z SD karty,napise to anglicky update a potom cervene no uprage image sd,mmc card.Pote to nabehne normalne,ovsem jsou anulovany hodiny a datum.Rikal jsem si,jestli to nedela Igo nebo Tomtom,ale vlozil jsem do slotu uplne cistou kartu a bylo to to same.
Nevi nekdo jak na to?[/QUOTE]Mam stejny problem.
joffo_ce4you (5)|27.4.2007 12:58
Jak ten sit mam resetovat???
joffo_ce4you (5)|27.4.2007 13:05
Prosim o pomoc.Nedavno som zakupil produkt MIO A 710 ,v podstate som
spokojny, ale od vcera ,po vypnuti mi nejde PDA nabehnut...Zostane visiet
polohe uvodnej obrazovky Windovs Mobile ,dalej nechce nabootovat.Skusil som
aj reset ,ale vysledok je ten isty..Prosim o radu.
iron side (253)|27.4.2007 20:17
mas nekolik moznosti.
1.jestli nespechas,posli ho do servisu
2.vyndej treba na hodku baterii a proved hardreset
3.zkus flesnou romku,navod tu je,nahodis bootmenu a jedes:yes: :yes: