Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Padající aktivní hovor při ukončení čekajícího hovoru na lince

Furbo (323)|17.3.2007 09:36
Zdravím všechny. Mám zajímavý problém s kterým si nevím rady. Při aktivované službě "čekající hovor na lince" (operátor O2) mi padá při ukončení čekajícího hovoru i právě probíhající aktivní hovor. Tzn. jakmile čekající nevydrží a čekající hovor ukončí tak mi okamžitě spadne i právě probíhající aktivní hovor. Zkoušel jsem vyměnit i SIM kartu u operátora, přístroj E-ten M700 za E-ten X500, různé ROM, reklamace u O2 atd., ale problém stále trvá. Se stejnou SIM kartou se toto ale na normálním mobilu např Nokia 6280 vůbec neděje. Tam vše funguje naprosto normálně. Prosím poraďte je to pro mne opravdu velmi důležitá funkce !!!
atomion (1159)|17.3.2007 12:26
Nezakládej dvě stejná témata! LOCK pls
Furbo (323)|17.3.2007 12:35
Ano máte možná pravdu, ale toto nikdo zatím neidentifikoval jako problém konkrétního HW nebo SW a jak se říká tonoucí se stébla chytá. Protože se jedná z výše popsaných důvodů o problém, který nemá návaznost jen na určitý typ zařízení, ale na dvě různá může jít jak o problém konkrétního výrobce tak problém obecný. Tzn. uživatelé etenu těžko půjdou někam jinam a obráceně. Proto dvě témata. Z mého pohledu logické odůvodnění. Pokud se jedná o šetření s kb tak se omlouvám.