Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem s instalaci phm register edit

lazaruslong (65)|17.3.2007 00:37
ahoj,po roce bezproblemoveho uzivani mda compact jsem se dostal do situace kdy se mi cihla bouri.musel jsem delat hard restart a kvuli chybe kalendare cele preinstalovat znova,coz znamenalo ze mi zalohy byly napd. tak jsem se dotoho pustil a pri instalovani programku jsem si uvedomil,ze kdyz to chci instalovat do slozek na pametovce,tak potrebuju ten programek phm register edi.tak jsem delal znova hard restart a jako prvni instalnul phm. instalace probehla v poradku,ale ten program v cihle proste neni.uz jsem dokonce prinstalovaval activesync a furt to same.bez tohodle programu nejsem schopny instalovat programy do slozek na pametovce.jsem uplne v koncich.poradite nekdo?diky
ElSoft (1244)|17.3.2007 00:45
nepotřebuješ spíš CabInstl:?:
lazaruslong (65)|17.3.2007 01:00
nevim,vyzkousel jsem a je to neco jneho.cabinstl funguje jen u programu,ktere se instalujou z mdacka.kdyz instaluju z pocitace,tak neovlivnim cestu kam program instaluju,maximum co dokazu je ze si vyberu jestli do main memory,nebo na storage card.predtim mi to fungovalo tak,ze at jsem isntaloval cokoliv,tak se me mdacko zeptela presne do jake slozky to chci nainstalovat...a to mi ted nejde.myslim ze to bylo diky toho programku reg edit,kdy jsem zmenil nejakou vec v registru a naraz se me mdacko zaclo ptat na cestu instalace.
lazaruslong (65)|17.3.2007 01:38
tak uz se mi ten reg edit podarilo nainstalovat:-)akorat ted nevim co tam zmenit aby se me to ptalo na tu cestu.mam takovy pocit ze asi pred rokem jsi mi to sam diktoval,ale nemuzu to tema najit.dokazes si vzpomenout,jak to v tom programku zaridit?diky
ElSoft (1244)|17.3.2007 13:29
jediné co si pamatuji je zde, ale tam šlo o přesunutí vyzváněcích melodií na kartu pomocí registrů

nebo si dej vyhledat všechny příspěvky od uživatele lazaruslong
lazaruslong (65)|17.3.2007 19:23
uz jsem si to nasel a poresil.kazdopadne dekuju za pomoc.cus