Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 50 z 77 PrvníPrvní ... 40484950515260 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 736 až 750 z 1153

Téma: ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od lancerr
    jak se děla prinscreen
    skus si stiahnut tuto utilitku, je free... musis byt spojeny cez ActiveSync s PC. NA PC spusti tuto utilitu a je to...

http://www.pocketpcfreewares.com/de/index.php?soft=552
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

1.Používáte někdo Phone Pad s T9?Místo háčků to posílá jen otazníky..klidně bych se obešel bez diakritiky,ale kudy na to?Vyřešil to někdo?T9 bez diakritiky?
    2.V Baterry Status jde nějak nastavit v počítadle hovorů aby to počítalo tak,jak to operátor účtuje?Do první minuty zaokrouhlovat a od druhé přesný počet sekund?Maličkost,ale mělo by to jít...Díky ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Mám prosbu-buť tak hodný a napiš trochu podrobněji jak dopadlo to porovnání Kaisera s Asusem P535. Jsem samozřejmě vlastníkem Asuse,ale moc by mě to zajímalo.Kolega v práci si pořídil Kaisera ,ale bohužel nemáme čas na to ,abychom zkusili něco porovnat. Takže za jakoukoliv tzv. malou rekapitulaci bych byl vděčný,dík. Jinak pánové, nevím jak ostatní majitelé tohoto pocketka, ale já jsem dost mile překvapen,jak tento přístroj,Asus P535, šlape. A všiměte si,že když se podívate na jakékoliv stránky,které se věnují Pocket PC,všíchni mají nějaký problém,jen majitelé Asusu jsou spokojeni,hold není stroj jako stroj.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

To porovnání (Kaiser vs. Asus) bylo pro přispěvatele Proview. Dík za pochopení.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

zkoušely jste někdo na tom wirelesstimu zapínat a vypínat bluetooth všechno mě jde zapínat a vypínat telefon,wifi ale bluetooth ne.mám tuhle verzi a ještě novější,ta umí i wifi ale ani u jedné mě to bluetooth nejde

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

potřebuji nějakej softík na vypínání bluetooth něco jako wirelesstim ale funkční nevíte o něčem.používám bluetooth pro HF v autě proto je potřebuji mít přes den zapnuté a vypínat jen v noci kvůli baterce nevíte o něčem??

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Tak trochu to srovnání asuse a kaisera:
    Samosebou je každej stroj tak trochu z jinýho těsta ...ale chtěl jsem jen porovnat praktičnost,vychytávky a hlavně vše v základní romce .Co se týče rychlostí tak tady neni o čem hovořit...asus .Jen připomenu že asus má prostředí již v romce a není to iw......kaiser používá interwrite a tady je to malý zpomalení celýho pdačka.pokud se vypne tak je to hodně znát .Co se týká klávesnice u kaisera -tak ta je dost dobrá...ovšem -nejsem pisálek za jízdy autem smsek a pod-tak tady si myslím je praktičnost jen na stole....ale dobrá klávesnice je -to se musí přiznat .Jinak psaní tužtičkou si myslím je taky dost dobrý u asuse -i rychlý a pohodlný .Jedině co se musí u kaisera hodně pochválit je nabídka připojování-to funguje velmi pěkně a dá se ztahovat i z torrentů a docela svižně :-).A na icq přes gprs zas bohatě stačí asus.Co mě ale hodně zarazilo tak to jak kaiser nezvládá streamová videa..... to tak do rychl. kolem 280 a má co dělat ...tady by to chtělo vychytat něco kolem grafiky . Na 535 jdou do rychl. tak kolem 500 a je to hodně znát .To samé platí i pro přehrávání videí z kamerky .Jinak bych řek že fotečky jsou asi tak na stejno .Velkej klad vidim v pamětovkách -cenách,dostupnosti a tak .Mini sd se mi jeví jako vhodnější .Ale to je věc názoru.Celkově bych to asi shrnul tak 55:45 ve prospěch asuse s tim že kdo potřebuje rychlejší dat. přenosy měl by dát přednost kaisrovi a kdo rád rychlejší hračičku k práci tak asuse -myslím prográmky a různý vychytávečky.
    Spolehlivost je asi stejná samosebou-obě zařízení nemají moc chybiček .Asus je o něco lehčí . Tolik jen všeobecně....nechci samozřejmě ani upřednosnovat jedno nebo druhé a jestliže někdo písne že mu něco nefunguje tak zkontrolovat všechno nainstalovaný a tak .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Vážený Proview,dík za srovnání A vs. K, dnes jsem měl v práci chvíli čas tak jsme s kolegou srovnávali, a ve stručnosti je to asi tak jak jsi již uvedl ve svém příspěvku. ) Já jsem spokojený až až,musím zaklepat na dřevo.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Lidicky nevite jak zprovoznit dalkove ovladaní PC (S Win VISTA) na Asuskovi (přes BT) ? Resp. jak zprovoznit synchronizyci s PC pres BT?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od konik
    Pro vsechny.kdo se posledni dobou nemohou dostat na stranky podpory Asusu,tady je vyse zmineny posledni update firmwaru:

Kód:
    http://rapidshare.com/files/77442649/FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th.zip
    Jak zjistím jakou verzi fw mam aktualne nahranou?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

K tomu tvému zjištění fw - klikni na Nastavení/Systém/Systémové informace/Verze a jseš tam.)

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jestli neexistuje nějaký program pro telefon v pda. Jde mi hlavně o to, aby to ukazovalo celkový čas odchozích hovorů, atd. Jinak mám Asuse P535 od Vánoc a nemůžu si ho vynachválit. Díky moc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od X-etra
    Dobrý den, potřebovala bych poradit, jestli neexistuje nějaký program pro telefon v pda. Jde mi hlavně o to, aby to ukazovalo celkový čas odchozích hovorů, atd. Jinak mám Asuse P535 od Vánoc a nemůžu si ho vynachválit. Díky moc.
    PhoneDash

Ja som si ho dokonca prelozil do SK... Celkom sikovny softik. Uplne mi vyhovuje.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Nazdar prominte že zase otravuji stahnul jsem si z rapidu tu novou verzi romky co tam hodil koniik mam doma kartu 1 gb tu to normalne bere tak jsem to na ni hodil ale když to chci otevřít to proste nejde tak se chci zeptat na radu teda spíš na postup jak mam postupovat když tam chci dat tu novou romku koupil jsem si kartu 4 gb class 6 a v fotaku normalne frčí takže doufam že když to udělam podle vasich rad udělam tak to bude oukej i v pda diky moc Mipi

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdravím, nevíte někdo jaký je rozdil v ROM mezi verzí FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_3th a FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th. Obě vyšly pár dní po sobě ale není mi jasný rozdíl. Download z ASUSu nabídne 4th, na ftp mají obě verze.
    Jediné co mě napadá že 4th je novější a jsou tam opravené nějaké chyby, ale zas rozdíl mezi nima je 2dny, to toho moc nemohli stihnot změnit???

Strana 50 z 77 PrvníPrvní ... 40484950515260 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-12-2009, 08:56
  3. Rozměr displaye u Asus 63x
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-02-2007, 21:19