Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 49 z 77 PrvníPrvní ... 39474849505159 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 721 až 735 z 1153

Téma: ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Zdravim,

na mém asusu mi neustále ubývá pamět programu a netuším čím je to způsobeno, neví někdo jak to zjistit? případně co s tím dělat? Kolik tak priblizne mate vy volné paměti?
    Setkal jsem se s problémem kdy jsem nebyl schopen otevřít jednu webovou stránku protože na ní bylo video a mělo více než 10MB a prostě se nevešlo do téhle "operační paměti". Nedá se nějak zařídit aby si při zaplnění odkládal data např na kartu?...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj, jsem taky jedním z těch šťastlivců, kteří vlastní P535ku. Jen mě trápí pár maličkostí. ) Jak změním vyzvánění u budíku? Poradí někdo kam to mám naházet? A pak, když nejsem na WIFI, jak zprovoznit ICQ přes GPRS, jde to vůbec? Díky )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

ANO icq CEZ gprs IDE... NEJDE TO LEN V PRIPADE KED BEZIS SUCASNE NA ACTIVE SYNC...

Co sa zmeny budika tyka, tak tam kde sa nastavuje budik, klikni na ten zvoncek co tam vidis a dostanes sa do ponuky zmeny tonov a inych funkcii budika. Ak ti zvuky nevyhovuju, tak si do ardresara Windows na PPC dohraj dalsie zvuky vo formate wma.

Vot vsjo... :sarcastic:

oprava, tie subory pre budik su vo WAV a nie WMA ako som pisal... omluvam sa za chybu ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Samosebou se lze jednoduše připojit třeba icqčkem nebo skypem přes gprs)

Stačí jen spustit explorer nechat běžet -at uz přes google třeba a nebo jinou (tímto je myšleno spouštění bez sebemenšího nastavování)-uvodní spouštění ještě ale neznamená že služba -data gprs běží... -to se musi viditelně v liště objevit přeci ,pak již jen stačí spustit skype a nebo icq (data na icq jsou zadáčo tušim u všech operátorů) ... a nechat klidně celej den připojeno.

A druhá odpoved na zmenšování vel. pam. ---stačí si nainstalit clear temp (free) a nakonfikčit -a hned se asusovi bude líp dejchat :-)))

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Díky vám oboum, někdy bych měl zapojit mozek. Ale dostal sem ho pod stromek, takze sem zatim ve fázi poznávání. ) Je to super stroj, snad nejde chtít víc. čus

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Jenom ještě dotaz, seš si jistej, že to má bejt wma? Teď sem to zkoušel, ale pořád mi to nejde, je to divný (

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

A co ti konkretne nejde ? menit tie tony ked kliknes na ten zvoncek ? Pisal som ti na ICQ ale nist....

Doplnene ohladne doplnenia songov do budika:
    Ten wav musi mat vzorkovaciu frekvenciu 22kHz, 16Bit, mono. Nazov by nemal obsahovat medzery...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Mam prosbu, nevie niekto ako presuniem systemovu zlozku na SD kartu ? nechcem aby bola na zariadeni.ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Sikovna utilitka, v ktorej si mozete nacaosvat, kedy sa ma zapnut GSM modul alebo vypnut na jednotlive dni. Taktiez moznost nacasovat zapnutie a vypnutie BT. Program je FREE.

Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

No to je velmi podařenééé :-))) ... ale fakt dobrá věcička ...to se dost hodí ....
    já teda nejsem přítelem zapchávat zbytečnostma ale tohle je dobrý ...ted zkoušim porovnávat kaisera s asusem-nejde to rychle teda ...ale krom větší možnosti dat. přenosů - kam se hrabe na asuse .. až mě to votráví a budu na konci tak to popíšu ....
    Zatim se jen bavíme o základní romce s českým neb slovenským prostředím což neni stejný co IW.A to nemyslim ve zlym-ale tady asus nezaspal .A jen nepatrný rozdíl mezi anglickou a českou romkou .

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

poradí mi někdo, kde sehnat flash player? mam WM 6

Nováček
    Registrace
    May 2006

Že by?

Obecně funguje-li na WM5, proč by nefachal na WM6? Nutno ovšem zkusit.

Též by měl fungovat (u mě funguje) Flashlite 2.1 for Windows Mobile 5

Pro přezkoušení funkce si dovolím přidat soubor

P.S. mám taky WM6, akorát na Artemisu

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od proview
    No to je velmi podařenééé :-))) ... ale fakt dobrá věcička ...to se dost hodí ....
    já teda nejsem přítelem zapchávat zbytečnostma ale tohle je dobrý ...ted zkoušim porovnávat kaisera s asusem-nejde to rychle teda ...ale krom větší možnosti dat. přenosů - kam se hrabe na asuse .. až mě to votráví a budu na konci tak to popíšu ....
    Zatim se jen bavíme o základní romce s českým neb slovenským prostředím což neni stejný co IW.A to nemyslim ve zlym-ale tady asus nezaspal .A jen nepatrný rozdíl mezi anglickou a českou romkou .
    Wirelesstime
    pánové tento soft mě nechodí mobil se vypína ale bluetooth ne nevite jak to nastavit mobil se vypíná i když dám aby se nevypínal abluetooth jede furtnull

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Tak to fakt nechapem, uz mi to slape od vtedy co to je tunak na fore a bez jedinej chybicky... BT nepouzivam a ani som ho nenastavoval, takze to ti povedat neviem... posli PRINTSCREEN obrazovky ako to mas nastavene...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

jak se děla prinscreen

Strana 49 z 77 PrvníPrvní ... 39474849505159 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-12-2009, 08:56