Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 41 z 77 PrvníPrvní ... 31394041424351 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 601 až 615 z 1153

Téma: ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od zuzkys
    Bohužel poslední dobou se mi dost často stává, že mě volající říká, že mě slyší strašně potichu, i když do toho řvu a jsem v tichým prostředí. Nevím co s tím. Všechno nastavení týkající se mikrofonu a telefonu sem prolezla, různě vyzkoušela, ale stále mě spousta lidí slyší strašně potichu. Co s tím? Nějaký nápad?

Ahoj, no tak mam uplne stejny problem,ale zaclo se to objevovat teprv nedavno,tak mam pocit ze to ma na triku zas nejaka aplikace....
    kazdopadne vzdy pomuze soft reset....
    ten gsm modul je vubec zahadny v tomhle asusu :/:?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Bongo
    Koupil jsem si k P535 paměťovku Pretec 4 GB - ta co se o ní píše pár příspěvků výš. Problém je, že telefon ji naprosto ignoruje když ji dám do čtečky (ta v asus noteboocích) tak se mi ve windows sice ukáže, ale nejde otevřít a když jsem třeba zkoušel dát "formátovat" tak se nic nestalo (ani se neotevřela nabídka s nastavením možností formátování).

Může být karta vadná? Nebo je to tím že mám Windows Mobile 5? Na WM6 bych klidně upgradnul, ale nemám jak (protože jediná paměťovka, kterou mám, nefunguje...)
    Odpovím si sám a možná tím odpovím i někomu dalšímu Koupil jsem si ještě 2 GB kartu (menší v sunnysoftu skladem neměli ) a s její pomocí jsem upgradoval na WM6. A pretec 4 GB už funguje...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

nemate nekdo tip, kde v Praze sehnat 4GB neSDHC miniSD kartu? Na webshopech co jsem nasel tak neni skladem.
    Zvažuju jestli dát 4 GB non SDHC (která by s WM6 měla šlapat v poho) nebo s určitou mírou nejistoty koupit SDHC a upgradovat WM6 na posledni verzi

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Stále marně hledám funkci budíku, to na ní u P535 zapomněli??

Nováček
    Registrace
    May 2006

Na hlavní obrazovce ťukni na hodiny/datum, přepni na záložku připomenutí... a dál si snad poradíš

A já mám taky jeden dotaz - týká se stavové diody. Měla by nějak dávat najevo, že mám např. nepřečtenou sms? Podle mě jo, podle manuálu taky - měla by tuším červeně blikat, jenže skutečnost je jiná a dioda dál vesele bliká zelenou barvou ) Kde je chyba?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj, mám trochu netradiční dotaz ohledně PDA CHtěla bych vědět, jestli u ASUS p535 je možno odlišit volající různým vyzváněním a zda budík funguje i při vypnutém zařízení.
    Díky za odpověď

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od lshady
    Ahoj, mám trochu netradiční dotaz ohledně PDA CHtěla bych vědět, jestli u ASUS p535 je možno odlišit volající různým vyzváněním a zda budík funguje i při vypnutém zařízení.
    Díky za odpověď
    Ano, ano.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od Skipy
    Díky za odpověď
    Ano, ano.
    Podle me teda ne. Pro odlišení volajících vyzváněním musíš použít jiný kontakt list než ten vestavěný. Když PDA uplně vypneš, tak tě budík nezbudí. Ale pokud vypneš pouze telefonní část a zařízení necháš zaplé tak ano.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Možná trochu lama dotaz, ale ASUS P535 upragdnu na WM6cz jen tim, že stáhnu ten novej firmware co je na stránkách Asusu nebo musim stahnout este neco dalsiho? Dik za odpověď.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od mdkill
    Díky za odpověď
    Ano, ano.
    Podle me teda ne. Pro odlišení volajících vyzváněním musíš použít jiný kontakt list než ten vestavěný. Když PDA uplně vypneš, tak tě budík nezbudí. Ale pokud vypneš pouze telefonní část a zařízení necháš zaplé tak ano.
    Když si dáš editaci kontaktu tak tam je položka vyzváněcí tón a mužeš si tam zvolit co chceš. Budík používám ze SPB Time, tam ta možnost je.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Chiquita_CZ
    Stále marně hledám funkci budíku, to na ní u P535 zapomněli??
    Klikni na hodiny a tam si mužeš dat 3 nezavisle budiky

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od mdkill
    Díky za odpověď
    Ano, ano.
    Když si dáš editaci kontaktu tak tam je položka vyzváněcí tón a mužeš si tam zvolit co chceš. Budík používám ze SPB Time, tam ta možnost je.
    Musiš si dat čisla do kontakt listu pokud je budeš mit jen na sim karte tato možnost aby jsis mohl dat ke každemu čislu jine vyzvaneni zmizi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

.....
    Budík používám ze SPB Time, tam ta možnost je.
    a jsi si jistý, že to vzbudí při ÚPLNÉM vypnutí PDA? Ja jsem byl doteď přesvedčenej, že to principiálně neni možný. Vypneš PDA hlavním vypínačem - vypneš systém a jakýkoli soft nejede, tedy ani budík ...
    při vypnutém telefonu - tj. při vypnutí GSM modulu P535ky bez problémů, to praktikuju taky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

P535 nejde vypnou úplně, pokud se to tzv. vypne tlačítkem pro zapnutí/vypnutí tak PDA jen vypne displej a odpojí některý HW, ale veškeré spuštěné aplikace co jsou na pozadí běží. Pokud by P535 šlo vypnout úplně tak by po zapnutí OS nabíhal úplně od začátku, tak jako když uděláte softreset a nebo vyndáte zadní kryt a pak P535 zapnete.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Co by to neslo vypnout uplne, podrzis zapinatko, jako u skoro kazdeho pda...

Strana 41 z 77 PrvníPrvní ... 31394041424351 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-12-2009, 08:56
  3. Rozměr displaye u Asus 63x
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-02-2007, 21:19