Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 77 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 1153

Téma: ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

No zkus hlavně to GPS,četl jsem o něm nechvalnou recenzi.
    Zatim zdar
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Zde napsali ke GPS toto:
    Citlivost integrovaného přijímače byla příjemným překvapením, i když u ověřeného čipu SiRF Star III dosahujeme většinou velmi dobrých výsledků. Signál zachycený P535 v průměru vykazoval příjem 7-8 družic, a to i zalesněném terénu...
    Zde pak zase někdo v diskuzi píše toto:
    Nevím odkud čerpáte informace,ale ten Asus P535 který mám já,EDGE potporuje :-)).Tak že buď nevíte co budete prodávat a nebo výrobce bude pro vás dělat speciální typ bez EDGE.Odpovědět si musíte sám. S pozdravem Morituri
    A co ten tvůj?

Taky někde psali, že pro Asus 535 je k dispozici Windows Mobile 6.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Nazdar!

Prvni den s P535:
    - nabijeni celou noc (i kdyz uz po 2,5 h sviltila dioda na zeleno)
    - rano v 6:30 pustene, ted 23:30 vypnute + telefon cely den zapnuty, cca 20 wifi, hrani si tak 2,5 hodiny = baterka na 72% = celkem OK!!!!
    - rozpoznani wifi - do par sekund vse fungovalo jako ma
    - zkousel jsem jen tak z legrace poustet mp3 - bez problemu
    - GPS jsem jeste nezkousel, ale snad zitra
    + nekdo se ptal na Java - ikonka Java tam mezi programi je, takze snad taky zadny problem
    + nekdo se ptal na EDGE - poradte jak to mam zjistit a dam vam vedet

Zatim

Pavel

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Jestli někdo víte o nějakém shopu,kde mají i tu bílou verzi,tak dejte vedět.
    Díky

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdar!

Tak mi to jeste nedalo a ztahnul jsem si jednoduchy program GPS Tuner z Internetu. Po 2 minutach tam uz nejaky signal ze satelitu byl, po 5 minutach hlasilo 3D kvalitu. Jo - bydlim v panelaku (bohuzel...) - takze stineni je tady asi celkem velke. Ale P535 se s tim poprala celkem slusne ).
    Takze prvni pokus s GPS dopadnul OK =))

ALE jsem zvedavy na navigaci!

Zdravi

Pavel

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Dikes za krátké zpávičky,asi na to tady docela dost lidí čeká.Snad to s tim GPS pujde vše v pohodě.Zdar

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Psal jsem tomu týpkovy, co tvrdí, že tam má EDGE, tak možná odpoví. Podle mě by se tam mělo zobrazit nějaká ikona, trochu jiná než u GPRS. Ale třeba ani EDGE v loklalitě kde jsi není.

Jinak jak se na tom píše text? Já se trochu bojím toho, že tam není klávesnice.

A hlavně, už jsi zkoušel telefonovat?

A ještě by mě zajímalo, zda tam je aplikace pro vzdálené ovládání PC přes bluetooth, tedy HID.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Nazdar!

Takze - druhy den pouzivani ASUS P535:
    - pusteny rano v 7:30, telefon pusteny cely den, odpoledne tak 3 hodiny hrani se, GPS pustene tak 30 minut, test GPRS - ted 20:30 stav baterie 40%
    - rychlost procesoru je skvela - zadne pomale reakce, zadne cekani
    - vcera jsem taky nainstaloval Sandisk 2GB mini SD kartu - uplne bez problemu
    - ActiveSynch 4.5 - vse OK
    - test GPRS - OK (+ zadny EDGE jsem nikde nevidel)

+ pro t.prochazka - softwarova klavesnice je hodne titerna, ale da se to. Je fakt, ze clovek jednou rukou drzi PDA, druhou pise = rychlost psani je nic moc, ale i kdyz bych potreboval bryle, tak se trefuji bez probelmu
    + pro t.prochazka - Bluetooth = pripojeni null problema, HID - nevim, urcite se ale neco da stahnou z Internetu + je tam nejaka aplikace na ovladani prezantace tj. P535 jako dlakove ovladani PowerPointu

Tak jo, az budu v terenu pouzivat navigaci, tak dam vedet. Musim jeste ale zakoupit. Takze = problem co si mam vybrat = Tom tom ci iGo. Musim si rozmyslet!

Zatim zdar!

Pavel

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

No počkej,na www.palmpc.cz píší,že k tomu je i TomTom NAVIGÁTOR 6. Ty jsi k tomu snad ten soft neměl?
    Až budeš moct ,prosím hoď sem foto té soft klavesnice.Diky

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdar!

Ja vim, ze to tam pisi. Tams e toho pise......
    Ne, zadny navigacny soft v baleni nebyl. A kdyby tam od nich byl,tak tam asi nebudou mapy.... Nebo treba jo!?!

Foto soft klavesnice - stahni si navod na P535 v pdf, tak to najdes.
    http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=P535

Pavel

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdar znovu!

Takova blbost: nemuzu najit vykricnik na klavesnici.
    V anglickem navode (takze asi v anglicke verzi) jde psani rukou, z ktereho pak PDA udela text. V ceske verzi to v P535 neni.

No jo.

Pavel

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Takeže to chceš říct,že to neumi rozpoznat tvou rukou psaný text?To je ale blbý,když jsi říkal,že se na tu soft klávesnici těžko trefuje.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdar !

Cituji sam sebe (napsane na strance 4 teto diskuze 24/3 21:02):
    .... softwarova klavesnice je hodne titerna, ale da se to....
    .... i kdyz bych potreboval bryle, tak se trefuji bez problemu....

Takze jeste jednou: psani na klavensnici je bez problemu. Tedy az na absenci vykricniku.

No to s tim chybajici soft. rozpoznavanim textu je smutne.

Zdar!

Pavel

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

S tím rozpoznávání rukou psaného písma je to fakt blbé. Koukal jsem do toho anglického manuálu a je tam dokonce několik režimů. A ten Asus je v češtině hned po zakoupení? Když se přepne na angličtinu, nezačne to fungovat? Ale pak by asi nešla diakritika. No, to je docela blbé. Já bych myslel, že to rozpoznávání písma je věcí přímo Windows Mobile, tůdíž že to bude u všech PDA a MDA stejné.

Pak jsou ještě speciální programy se SW fulscreen klávesnicí, to by možná pomohlo.

A jak je tam řešené připojení. Jde tam nastavit priority, aby nejprve použil Wifi a teprve když není tak GPRS?

A zkoušel jsi telefonovat?

Jo a jakou to má odezvu, při takových běžných věcech, jako hledání v kontaktech, volání, atd.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

JEN TAKOVÉ UPOZORNĚNÍ

V eshopu Palmpc.cz jsem k produktu Asus P535 napsal do diskuze takovou poznámku,že součástí originálního balení už je držák a autonabíječka a že ten jakýsi bonus(držák a nabíječka+ještě něco),co onen eshop slibuje,postrádá smysl bonusu.
    Když jsem pak koukal na diskuzi později,můj příspěvek byl smazán a to nebylo poprvé.Nevím jakou zkušenost máte s tímto eshopem vy,ale mně se tohle jednání nelíbí.
    Díky

Strana 3 z 77 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-12-2009, 08:56
  3. Rozměr displaye u Asus 63x
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-02-2007, 21:19