Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 77 1231151 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 1153

Téma: ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Prosím mohl by mi některý z majitelů komunikátoru Asus P535 poslat fotky displeje při zobrazeni nějaké webové stránky (na výšku i na šířku) a při zobrazení nějakého dokumentu ve wordu a excelu a klidně dalších jiných spuštěných programů??Mail : dru2@seznam.cz
    Všem předem moc děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

používej někdy google
    http://www.mobinaute.com/67766-test-pdaphone-gps-sirfstar-iii-asus-p535-windows-m.html

webová stránka na něem bude vypadat jako na kterémkoliv PDa s QVGA displayem, ať už na výšku, nebo na šířku

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

To killerGBU
    Říkáš,že webová stránka na něm bude vypadat jako na kterémkoliv PDA s QVGA displayem,no a tady je právě ten problém,že jsem nikdy žádené PDA ani Smartphone neměl,takže si to nedovedu představit,jestli by mě to uspokojilo v QVGA nebo jestli mam chtit VGA.
    Rozhoduji se mezi N560 a Asus535(chci aby to mělo Wifi a GPS).Ale maji vyjit nove Smarty s VGA,jenže až za dlouho .
    Tak pokud by to někoho neobtěžovalo nějaké foto či filmek by mě potěšil a pomohl v mém rozhodování.
    Díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

no tak jestli chceš GPS, tak to ti n5xx moc nedoporučím, příjem signálu je docela zoufalý.
    hlavní rozdál je ten, že Asus 535 je Phone edition, ted display má 2,8", poslední PPC phone edition s 3,5" byl universal. Loox má 3,5 a VGA.
    GPS je 100% lepší v Asusu. Pokud nespěcháš a nevadila by ti cena okolo 20k tak vydržet na Eten X800

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Děkuju za fota a informace. Ten Eten x800 jsem už viděl,líbí se mi moc.Na té fotce,jak je tam x500 a x800 je docela znat,že je to VGA ,ikdyž jen na malem displeji...je to prostě ostřejší! To ta x800ka bude mít menší ikony při VGA rozlišení nebo to bude asi až takový rozdíl,co myslíš?
    Trochu jsem ještě lovil na netu a vytipoval jsem si následovná zařízení(to VGA nemusí být podmínkou,ale potěší)

HTC P4550 -Kaiser- trochu mi vadí je ten Samsung procesor,výhoda je EDGE a UMTS
    HTC P3300 -Artemis-super konfigurace,jen ten procesor se mi nezdá,vím,že Losos se dušoval,že je to v pohodě,ale přeci jen mám strach z jakési komatibility s ostatními prográmky,jen 200MHz ,na první pohled se mi to zdá prostě málo,to už raději tna Samsung
    Asus P535-má vše ,co bych si mohl přát,snaj jen rádio ne
    E-ten x800-nebudu komentovat,je to jasná jednička ,snad jen ta cena je dosti nepříznivá a termín vydání na český trh ještě víc

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

QVGA vs VGA, ikony budou stejně velké, ale budou mnohem jemnější a celkově to bude vypadat "lépe"

ten Samsung je právě výhoda, procesor to je dostačující a spotřebou se vyrovnává OMAPu.
    s tou 200 se dá celkem dobře fungovat, jenom NAVIGON 6 se bdue asi plazit, protože ani na 400mhz to není nic moc (v6.1)

jediné, co je na trhu, je Artemis, Kaiser je 2Q a X800 2-3Q.
    možná si najdi něco o ASUS p526, je to p525+GPS, teď se objevil na Cebitu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Jj,526 jsem již viděl,ale nechci zbytečnou klávesni,která jen zvětšuje celek.

Docela se mi libí ten Artemis,to kolečko a ten trackball je skvělej nápad,ale tomtom nebo igo mi na tom asi nepojede,co ? Tady sem našel video o přetaktovani Artemisu : http://www.youtube.com/watch?v=kiwpYulEmZ8&mode=related&search=
    je to vůbec možné?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

při běžné práci nepoznáš rozdíl mezi OMAPem a samsungem. Tom tom i iGo na tom pojede bezproblémů. Přepočet trasy bude trvat a sekundu, nebo dvě déle

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdar pánové!

Mám dotaz pro KillerGBU: zajíma mne ten názor s tou Navigon navigací. Píšeš, že ".... NAVIGON 6 se bdue asi plazit, protože ani na 400mhz to není nic moc (v6.1)...".
    To si myslíš, nebo s tím máš zkušenosti? Myslíš, že na ASUS P535 nebude Navigon fungovat dobře?

Jinak nevím jak je to bude s X800 (X600), ale pokud to bude jako s P535, tak v ČR nebude ještě dlouho k mání. P535 je například v Německu již vyše 1,5 mesíce a tady u nás pořád nic. Takže když píší, že X800 bude v červnu, tak u nás bude možná možná někdy v září....
    Ach jaj.

Zdraví

Pavel

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

mám navigon 6.1.
    momentálně na Asus A639 a pohyb menu je ve verzi 6.1 o dost rychlejší než v 6, ale pořád to nemá na tom tom, nebo igo. Je pravda, že vyhledává současně v ulici i v bodech zájmu, což je super věc, protože se mohu nechat navigovat rovnou třeba na střelecký ostrov, aniž bych věděl, jak se tam jmenují ulice.
    Navigace, včetně přepočtu je, ale svižná (na to, jak je krásně graficky vyvedená), žádné zpožďování.
    očividně chce, ale hodně RAM, protože na Compactu s 12 Mb volného místa, jí trvá skoro 3 minuty, než se vůbec zpustí (a639 15s)

jinak E-ten zatím dodržuje termíny uvedení. u M700 byl leden 07 a už kolem 15. byly první kusy

zkrátka záleží na zastoupení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

A co Trinity (P3600) jak to že ti chybí ve výběru? :-D

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Já ještě včera uvažoval o Sony Ericssonu P990i, ale kámoš si strašně chválil HTC P3300, tak jsem o tom začal uvažovat. Ale nějak se mi tam nezamlouvá to otočné koolečko, chci raději klasické 4 směrové, taky mi tam hodně vadí absence makra a přisvětlovací diody u foťáku, fotím často texty.

Pak jsem našel ten Asus a ten mě nadchnul, mnohem výkonější, má přesně to, co jsem chtěl. Chybí jen FM radio (to by se mi taky docela líbilo) a EDGE (u toho nevím, v térénu potřebuji jen občas na ICQ, poslat email, nebo najít něco přes webu a to jen přes Operu mini. Jaké má vůbec Edge pokrytí?)

Pak jsem našel ještě HTC P3600, které taky vypadá hodně nadějně, je už sice trochu dražší, ale hlavně má s makrem taky nějaké problémy (Je to chyba HW nebo SW?), někde psali že má vypnute GPS někdo zase psal že mu funguje a nemá ani to FM radio.

Existuje ještě nějaký podobný model který má Wifi, GPS, GSM, EDGE a foťák s macrem a přisvětlovací diodou? (FM radio výhodou).

Poslední věc na kterou se chci zeptat je podpora Javy. Přístroje od HTC mají nějakou aplikaci, kterou jdou spouštět alespoň základní MIDP 2.0 midlety. Třeba ten Asus to nemá. Dá se ta aplikace někde sehnat (koupit) samostatně nebo ještě lépe nějaká lepší s lepší podporou, nebo je to věc jen HTC?

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Pro t.prochazka:

Treba E-ten x500?

Nebo HTC P4550 (HTC Kaiser)?
    Nebo E-ten X600 (X800)?
    - ale kdo vi, kdy budou tyhla dva u nas....

P.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

No muj pristi model bude s nejvetsi pravdepodobnosti HTC Kaiser P4550 (ale az za hodne dlouho, pocitam ze na trh dorazi nekdy na konci leta...). Rad bych videl detaily te klavesnice, ktera me dost ohromila (jeji sikme vysouvani).

A co Asus P525, neni tvym kandidatem, co ti na nem krome GPS chybi?

Dan

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdar!

HTC Kaiser vypda moc moc lakave. Design vcetne usporadani klaves, procesor, pamet, GPS, baterie = vse vypada dobre. Moc zvazuji koupi ASUS P535, ale asi vydrzim a pockam si na Kaisera.
    OBAVAM se ale, ze budu cekat jeste dlouho + obavam se,ze budu muset jeste nasetrit vic penez nez bych potrebaval na Asus P535.....

No jo.

Pavel

Strana 1 z 77 1231151 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-12-2009, 08:56
  3. Rozměr displaye u Asus 63x
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2