Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Vice emailovych uctu v Outlooku

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Pouzivam Outlook v XDA 2 mam asi 5 uctu (4x pop3 a 1x imap), pokud potrebuji stahnout postu musim dat u kazdeho zvlast "prijmout a odeslat", neni nejaka moznost prijimat na jedno kliknuti vsechny ucty?
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Mám MDAII, podobně mám spoustu účtů, a podobně musím stahovat každý zvlášť, program to zřejmě neumí.
    Ale chci říct něco jiného: u více účtů jsem si nastavil automatickou kontrolu pošty po určité době. Výsledkem bylo zatuhnutí systému, zřejmě když se dva účty naráz pkusily o tutéž operaci. Následoval tvrdý reset a.. Zajímalo by mne, jestli má někdo stejnou zkušenost?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Mám nainstalovány 4 účty a jede to bez problémů.Je fakt,že rom 1.52 je hrůza /a tu mám/,ale nezbývýá než čekat na t-mobile a novou rom.Jakou máš verzi?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od st.toma
    Pouzivam Outlook v XDA 2 mam asi 5 uctu (4x pop3 a 1x imap), pokud potrebuji stahnout postu musim dat u kazdeho zvlast "prijmout a odeslat", neni nejaka moznost prijimat na jedno kliknuti vsechny ucty?
    Nejjednodušší a energicky nejméně náročné je nechat si přesměrovat poštu na jeden účet.
    PS:Pro "gm" proč jsi nedotáhl řešení na gprs always on/off?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... mě ani moc nevadí stahování pošty u každého účtu zvlášť (podobně mám nastaven i "velký" outlook) neboť ne vždy chci stahovat poštu z účtů kam mi chodí příspěvky z diskuzních skupin, výpisy z internetových zpravodajských serverů atd. Ovšem je pravdou, že občas by se mi volba Odeslat/Přijmout taky hodila.

PavelR.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Jiří Graz
    Citace Původně odesláno od st.toma
    Nejjednodušší a energicky nejméně náročné je nechat si přesměrovat poštu na jeden účet.
    PS:Pro "gm" proč jsi nedotáhl řešení na gprs always on/off?

Jde o to, ze ne vzdy chci odeslat mail pres hlavni ucet. Navic jako hlavni ucet pouzivam imap a te je pomalejsi nez pop3. Idealni je "prijmout a odeslat" a pak jen zkontrolovat obrazovku today..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... (podobně mám nastaven i "velký" outlook) neboť ne vždy chci stahovat poštu z účtů kam mi chodí příspěvky z diskuzních skupin, výpisy z internetových zpravodajských serverů atd. ...
    trochu odbocuji: jake mate kdo postupy pro odesilani posty z vice uctu v Outlook 2002 - chybi mi stejna moznost jako napr. v OE...

Martin S.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

OutlookE měl jednodužší výběr, prostě hned ptal, přes co poslat. v Outlooku velkém je potřeba před klepnutím "odeslat" zvolit vedlejší tlačítko "účet" a vybrat si který. pak jen odeslat. nebo jsem špatně pochopil dotaz?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od solory
    OutlookE měl jednodužší výběr, prostě hned ptal, přes co poslat. v Outlooku velkém je potřeba před klepnutím "odeslat" zvolit vedlejší tlačítko "účet" a vybrat si který. pak jen odeslat. nebo jsem špatně pochopil dotaz?
    right... uplne presne! diky, vubec jsem si toho nevsimnul...

Martin S.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Poraďte, jak se toho zbavit: v email. klientovi v PPC2002 se mi u účtu ActiveSync u každé složky (doručená p.. ,koncepty,..) objevilo dalších 10 až dvanáct složek vždy se stejným jménem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Někde jsem četl, že nPOPw by měl dobře umět více účtů najednou a navíc je to freeware

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Někam se mi ztratil účet ActiveSync. Takže nejde ani synchronizace s PC. Co s tím?:?:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od strojvudce
    Někam se mi ztratil účet ActiveSync. Takže nejde ani synchronizace s PC. Co s tím?:?:
    Nejde vubec synchronizovat, nebo jen nejde posta?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Poštu stáhnu i odešlu z a do ůčtu t-email, který mám vytvořený. Ale nejde synchronizace. Od té doby, kdy mi zmizel účet ActiveSync, který je součástí systému, jestli tomu dobře rozumím.

Podobná témata

1. Zmizelo nastavení emailových účtů
    Od PetrB01 v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-04-2010, 10:43
  2. Synchronizace více mailů v outlooku
    Od ohm_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-07-2009, 01:55
  3. Vice mailovych uctu pri pri synchronizaci s Exchange serverem
    Od Stevik v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-07-2009, 20:38
  4. Synchronizace vice adresaru Outlooku
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-10-2005, 15:55
  5. OT: pouzivani vice uctu v Outlooku atd...
    Od m.sachl v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 04-04-2004, 17:30