Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vice emailovych uctu v Outlooku

st.tom_ce4you (365)|22.2.2004 14:31
Pouzivam Outlook v XDA 2 mam asi 5 uctu (4x pop3 a 1x imap), pokud potrebuji stahnout postu musim dat u kazdeho zvlast "prijmout a odeslat", neni nejaka moznost prijimat na jedno kliknuti vsechny ucty?
ipf (2136)|22.2.2004 15:00
Mám MDAII, podobně mám spoustu účtů, a podobně musím stahovat každý zvlášť, program to zřejmě neumí.
Ale chci říct něco jiného: u více účtů jsem si nastavil automatickou kontrolu pošty po určité době. Výsledkem bylo zatuhnutí systému, zřejmě když se dva účty naráz pkusily o tutéž operaci. Následoval tvrdý reset a.. Zajímalo by mne, jestli má někdo stejnou zkušenost?
gm_ce4you (176)|22.2.2004 16:59
Mám nainstalovány 4 účty a jede to bez problémů.Je fakt,že rom 1.52 je hrůza /a tu mám/,ale nezbývýá než čekat na t-mobile a novou rom.Jakou máš verzi?
Jiří Graz (180)|23.2.2004 01:23
[QUOTE="st.toma"]Pouzivam Outlook v XDA 2 mam asi 5 uctu (4x pop3 a 1x imap), pokud potrebuji stahnout postu musim dat u kazdeho zvlast "prijmout a odeslat", neni nejaka moznost prijimat na jedno kliknuti vsechny ucty?[/QUOTE]
Nejjednodušší a energicky nejméně náročné je nechat si přesměrovat poštu na jeden účet.
PS:Pro "gm" proč jsi nedotáhl řešení na gprs always on/off?
PavelR. (2184)|23.2.2004 08:01
... mě ani moc nevadí stahování pošty u každého účtu zvlášť (podobně mám nastaven i "velký" outlook) neboť ne vždy chci stahovat poštu z účtů kam mi chodí příspěvky z diskuzních skupin, výpisy z internetových zpravodajských serverů atd. Ovšem je pravdou, že občas by se mi volba Odeslat/Přijmout taky hodila.

PavelR.
st.tom_ce4you (365)|23.2.2004 10:05
[QUOTE="Jiří Graz"][QUOTE="st.toma"]Pouzivam Outlook v XDA 2 mam asi 5 uctu (4x pop3 a 1x imap), pokud potrebuji stahnout postu musim dat u kazdeho zvlast "prijmout a odeslat", neni nejaka moznost prijimat na jedno kliknuti vsechny ucty?[/QUOTE]
Nejjednodušší a energicky nejméně náročné je nechat si přesměrovat poštu na jeden účet.
PS:Pro "gm" proč jsi nedotáhl řešení na gprs always on/off?[/QUOTE]


Jde o to, ze ne vzdy chci odeslat mail pres hlavni ucet. Navic jako hlavni ucet pouzivam imap a te je pomalejsi nez pop3. Idealni je "prijmout a odeslat" a pak jen zkontrolovat obrazovku today..
m.sachl (153)|23.2.2004 11:56
[QUOTE="PavelR."]... (podobně mám nastaven i "velký" outlook) neboť ne vždy chci stahovat poštu z účtů kam mi chodí příspěvky z diskuzních skupin, výpisy z internetových zpravodajských serverů atd. ...[/QUOTE]

trochu odbocuji: jake mate kdo postupy pro odesilani posty z vice uctu v Outlook 2002 - chybi mi stejna moznost jako napr. v OE...

Martin S.
solory (201)|26.2.2004 20:32
OutlookE měl jednodužší výběr, prostě hned ptal, přes co poslat. v Outlooku velkém je potřeba před klepnutím "odeslat" zvolit vedlejší tlačítko "účet" a vybrat si který. pak jen odeslat. nebo jsem špatně pochopil dotaz?
m.sachl (153)|27.2.2004 07:18
[QUOTE="solory"]OutlookE měl jednodužší výběr, prostě hned ptal, přes co poslat. v Outlooku velkém je potřeba před klepnutím "odeslat" zvolit vedlejší tlačítko "účet" a vybrat si který. pak jen odeslat. nebo jsem špatně pochopil dotaz?[/QUOTE]

right... uplne presne! diky, vubec jsem si toho nevsimnul...

Martin S.
strojvudce (390)|4.3.2004 15:54
Poraďte, jak se toho zbavit: v email. klientovi v PPC2002 se mi u účtu ActiveSync u každé složky (doručená p.. ,koncepty,..) objevilo dalších 10 až dvanáct složek vždy se stejným jménem.
yasmeene2 (794)|4.3.2004 21:21
Někde jsem četl, že nPOPw by měl dobře umět více účtů najednou a navíc je to freeware
strojvudce (390)|7.3.2004 15:32
Někam se mi ztratil účet ActiveSync. Takže nejde ani synchronizace s PC. Co s tím?:?:
Pavel Koza (4761)|8.3.2004 08:48
[QUOTE="strojvudce"]Někam se mi ztratil účet ActiveSync. Takže nejde ani synchronizace s PC. Co s tím?:?: [/QUOTE]

Nejde vubec synchronizovat, nebo jen nejde posta?
strojvudce (390)|8.3.2004 19:55
Poštu stáhnu i odešlu z a do ůčtu t-email, který mám vytvořený. Ale nejde synchronizace. Od té doby, kdy mi zmizel účet ActiveSync, který je součástí systému, jestli tomu dobře rozumím.