Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Notifikace novych prispevku

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Navrhuju aby upozorneni na novy prispevek v tematu chodilo jen jednou - do pristi navstevy tematu, a pak zase jednou.
    Kdyz mi kratce po sobe prijde 5 e-mailu (tj. 10 sms) upozornujicich na novy prispevek v jednom a tom samem tematu, neni to moc prinosne...:?
    diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Kdysi jsem to tady nacnul, a mam to tu zas.
    Vazne by to neslo takhle udelat?
    Napr. uhk.uzenac.net, ktery beha na stejnym diskuznim zakladu, to ma takhle udelany - ze az do my navstevy fora se mi neposilaji dalsi upozorneni na prispevky v tematu na ktere mi uz upozorneni prislo.

Treba jedno z tech dvou temat o MDA Vario ma ted 9 prispevku za 45 minut. Takze jsem si musel sledovani vypnout (jinak bych se z toho zblaznil), a ted zas nebudu mit pripominku abych se tamkouknul...
    Fakt by ta moznost bodla.

diky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Presne tohle ted hledam.. s postupem casu a prispivanim do vice temat, ktere mne zajimaji, se zacinaji kupit maily v radu desitek za den.. Nemam ani poneti, co je tohle za diskuzni system, ale tuhle funkci ma vychytanou jak phpBB tak vBulletin.. neexistuje pro tohle nejaky plugin? Je to fakt hruza..

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tenhle diskuzni system jsem psal ja, protoze v dobe, kdy jsem ce4you zacal delat, na ASP nic volneho nebylo. Nebudu tady porad dokola opakovat, ze system jiz nedostaceuje a ze se s velkymi obtizemi rodi system novy. Pokud nekomu stavajici situace s emaily nevyhovuje, jine reseni nez vypnuti notifikace neni.

P.S. Mimochodem, pro zajimavost a pripadnou zmenu v nove verzi, muzete se rozepsat, jak ji maji "vychytanou"?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, co ja jsem na par diskuzich s phpBB, tak ta majlova notifikace funguje sporadicky, tady se mi to libi :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

ja jsem aktini ucastnik celkem jen ve trech forech... ce4you, www.fordtransit.org , uhk.uzenac.net - ale vsechny mi prijdou byt na stejnym zakladu, graficky jsou uplne stejny, a myslel jsem, ze jsou stejny i "uvnitr" - myslim ze tamty dve bezi prave na tom phpBB jak pise frogale.

Proto me docela prekvapilo, kdyz tu Pavel pise, ze to ma vlastni dilko.

Pri vyvoji novy verze by bylo idealni to udelat tak, aby to chodilo podobne jako na tom uzenaci - viz kopie dole.

A dokud to nebude, mam pro ostatni jeden tip, jak notifikace prezit bez jejich vypinani - vyfiltrujte si rozesilaci adresu, aby se maily z ni nepreposilaly do SMS (kdo to tak pro ostatni maily ma), a v eml klientu si nastavte pravidlo pro zatrideni notifikaci z cE4you do samostatny slozky. Vic se s tim ted nenadela.

A tady ten princip jak to vypada na uhk.uzenac.net (ktery fakt vypada stejne jako tohle forum) :

"
    Dobrý den,

tento e-mail jste obdržel(a) jelikož sledujete téma "ISIC karty" na Uzenáč - Neoficiální fórum UHK. Toto téma zaznamenalo od vaší poslední návštěvy nový příspěvek. Následující odkaz můžete použít k zobrazení nových příspěvků. Žádné další upozornění vám nebude zasláno do doby než navštívíte toto téma.

http://uhk.uzenac.net/....

Pokud si již nepřejete sledovat toto téma, můžete sledování ukončit buď kliknutím na odkaz "Ukončit sledování tohoto tématu" nacházející se ve spodní části tématu, nebo kliknutím na následující odkaz:

http://uhk.uzenac.net/.......

--
    Thanks, The Management
    "

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ja nepopiram "inspiraci" od phpBB Byt to v ASP, tak jsem to pouzil taky.

Pokud jde o to upozorneni, pisu si. Dik

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

... jo , a fordtransit.org to tak ma taky:

"no more notifications will be sent until you visit the topic."

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

No ja osbne si nenechavam zasilat upozorneni a kdyz mam cas tak mrknu na web a dam si zobrazit nove prispevky, sice tam samozrejme jsou i nektere co mne az tak nezajimaji, ale ty snadno preskacu. Tim nerikam, ze zde podane navrhy by nemohly byt uzitecne.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To zase nejak chciplo Bude se s tim neco delat nebo ne? Cely tohle integrovany forum je takovy nevychytany.. Nechcete si priplatit za vBulletin nebo alespon nahodit phpBB? A snazit se prekonvertovat prispevky z tohohle do noveho

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od frogale
    ..Bude se s tim neco delat nebo ne?..
    Pokud to zaplatíš, tak proč ne?
    Pokud sis nevšiml, tak nikdo zde neplatí žádné poplatky za... a ani tento web není zaplaven reklamou (jo a v hlavičce také nenajdeš i.dnes apod), čili jedná se o čistě fandovský web a tak hold předělání na komplet novou verzi trvá trochu déle.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No tak reklamy tu je uz celkem hodne... me jen zajima jestli se s tim neco bude delat (nebo se uz dela?) a co to bude Jen vyjadruji svou nespokojenost

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

hodne reklamy? to asi moc nechodis na jine weby, ze?
    a co jako se ma zmenit? porad nechapu o co presne jde :sarcastic: :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Snad jen par poznamek:

Planuju, ze v novem foru budou emailove notifikace chodit tak, ze dokud se clovek neprihlasi a neotevre forum, tak mu prijde max. jedna notifikace.

Pokud mate jeste nejake napady/pripominky, klidne je sem napiste - Pavel Koza si z nich pak vybere jen ty, co budou opravdu prinosne a ktere tedy budou zahrnuty do noveho redakcniho systemu.

Nicmene posilani si notifikaci na mobil je ptakovina, ale na to si kazdy musi prijit sam.

Dale prosim prestante doporucovat jakakoli jina fora, nema to smysl.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No treba, aby se spravne zobrazoval modry kosoctverecek u for, kde je novy prispevek.. Fujitsu Siemens forum mi ukazuje nove prispevky i kdyz uvnitr fora nic neprecteneho neni..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vypsani vsech prispevku
    Od spam_ce4you v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-04-2006, 22:20
  2. Zasilani oznameni prispevku
    Od MilanSu v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-07-2005, 08:32
  3. Psani prispevku