Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Notifikace novych prispevku

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od frogale
    .. Fujitsu Siemens forum mi ukazuje nove prispevky i kdyz uvnitr fora nic neprecteneho neni..
    A nemyslíš, že je to spíš problém tvých windows?
    Já se např. přihlásím na cihle a mám všechny čtverečky modré. Prohlédnu si jedno - dvě fóra, pak ukončím prohlížeč. A když se znovu přihlásím, mám všechny čtverečky šedé.
    Mám pocit, že server ce4you si naše návštěvy nepamatuje, že je to problém prohlížeče.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od RStein
    Nicmene posilani si notifikaci na mobil je ptakovina, ale na to si kazdy musi prijit sam.
    kdyz ono to filtrovat, to da urcitou praci se s tim nastavovat

A hlavne - obcas se odhodlam, vyfiltruju si to , a pak se kazdou chvili meni from adresa notifikaci, takze filtr prestane fungovat (to myslim obecne, netvrdim ze zrovna ce4you to tak dela)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od ipf
    Mám pocit, že server ce4you si naše návštěvy nepamatuje, že je to problém prohlížeče.
    dobrej namet - na CE4you se divam ze skoly (kde nam nefunguje ukladani profilu, tudiz ani cookies), z domu, pripadne z prace a z PDA
    Takze fce. "nove prispevky" je mi uplne nanic.
    Teoreticky by bylo zajimavy kdyby si to pamatovalo forum podle loginu. Nicmene chapu a uznavam, ze by to asi bylo datove narocny.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od adamekma
    ...na CE4you se divam ze skoly (kde nam nefunguje ukladani profilu, tudiz ani cookies), z domu, pripadne z prace a z PDA
    Takze fce. "nove prispevky" je mi uplne nanic.....
    Přesně tak. Také mám doma na PC nové příspěvky, které jseu už viděl na cihle.
    Jenže si představ opačnou situaci, a to že by se profily uživatele ukládaly někam na server a ten by si pamatoval, co už jsi viděl a co ne. Víš jak by server vypadal za rok? Momentálně je zde 13 tisíc registrovaných uživatelů. Když předpokládám, že polovina z nich už tady rok nebyla, zůstala by po nich hromada smetí, se kterou by musel někdo něco udělat. Ale co? Vymazat? Anebo bys nějak přinutil každého, aby když už ho to tady nebaví, vymazal svoje záznamy?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak mohlo by si to system pamatovat treba jen 4 dny.. a hodne aktivnich clenu je tu stejne jen par..

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od frogale
    Tak mohlo by si to system pamatovat treba jen 4 dny...
    Mám pocit, že takováto varianta se tady již řešila a problém byl v tom, že by se přenášelo zbytečně moc dat tam a zpět, což by se prodražilo těm, kteří jsou zde na cihle a nemají paušál, ale platí za data. Ale možná se pletu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Nevim co se stalo, vzdy jsem pouzival Zobrazit nove prispevky od posledni navstevy, prohledl jsem si co mne zajima a za par hodin jsem to spustil znovu a zobrazily se mi zase jen nove. Ted uz asi 2 den se mi furt zobrazuji i ty co uz jsem nekolikrat prosel, ale protoze nikdy nevim jestli tam skutecne neni neco noveho, divam se tam znova a znova. Drive tusim (ale bral jsem to automaticky a nemohu to ted overit) se mi po vyhledani novych zobrazily prispevky s ikonkou a po prohlednuti diskuse ikonka automaticky zmizela

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Vypsani vsech prispevku
    Od spam_ce4you v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-04-2006, 21:20
  2. Zasilani oznameni prispevku
    Od MilanSu v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-07-2005, 07:32
  3. Psani prispevku