Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

*.mov a 2210

GROOVEMAN_ce4you (95)|22.2.2004 02:03
potrebuji prehravat filmecky z fotaku olympus s priponou *.mov
nevite v cem to prehraju?
ktery program si mam stahnout?
hlavně aby byl free. dik
:)
Pavel Koza (4761)|22.2.2004 08:49
Obavam se, ze zadny MOV Player pro Pocket PC zatim neexistuje. Ja o zadnem nevim (coz samozrejme neni rozhodujiciL), ale ani letmy pohled do Googlu nenabizi moc optimismu...
Pavel Koza (4761)|22.2.2004 08:52
Aaaa, tak alespon podle popisku by mohl PQV Player pomoci...
brn (114)|22.2.2004 10:58
Ten PQV Player je myslim shareware. Pokud to nechcete prehravat v terenu, tak by bylo nejlepsi si nekde stahnout napr. Quicktime PRO, pomoci ktereho muzete na desktopu zkonvertovat MOV treba na AVI (a ani se moc nesnizi kvalita). Nebo VirtualDUBem do DivX.

Mozna existuje nejaky codec, ktery by to dokazal prehrat v Windows Media Playeru nebo v PocketMVP (http://home.adelphia.net/~mdukette/index.htm)

Kazdopadne by me zajimalo jak 2210 dokaze prehravat videa. Ma pomaly MediaQ akcelerator grafiky (i kdyz nevim na co to ma vliv) a o displayi jsem slysel ze je v nem dost videt mrizka pixelu.
Vít_ce4you (156)|22.2.2004 11:30
Ja jsem chtel kdysi .mov ve Virtual Dub nacist a neslo mi to. Vam to jde? Kdyby to slo, docela by mi to pomohlo, chtel jsem neco z fotaku sestrihat. A odkaz na ten Quicktime PRO by se nenasel? Bohuzel - PQV may be purchased from Handango for $19.99....
Kája_oldd (759)|7.1.2005 01:45
Pro Quicktime video je ještě jeden tady, ale je to placené, no nevim, nezkoušel jsem
Anitka (108)|22.1.2005 00:32
Hurá!
MOV a další formáty už jdou přehrá BetaPlayerem! A je jich opravdu spousta!
Čekal jsem na to jak na smylování, až budu moct přehrávat video přímo z foťáku na displeji 640x480...
:yes:
kopec_ce4you (236)|26.1.2005 16:01
[QUOTE="Anitka"]Hurá!
MOV a další formáty už jdou přehrá BetaPlayerem! A je jich opravdu spousta!
Čekal jsem na to jak na smylování, až budu moct přehrávat video přímo z foťáku na displeji 640x480...
:yes: [/QUOTE]
me to nejde, hlasi to

  • Video kodek (Sorenson Video 3, SVQ3) nebyl nalezen! - u toho funguje zvuk

  • Video kodek (SVQ1) nebyl nalezen!
    Audio kodek (QDesign Music 2, 0450) nebyl nalezen!


ja se ve videu a tadytech kodecich moc nevyznam, da se nekde ten kodek stahnout nebo to proste nejde?

klidne bych jeden z tech .mov prilozil ale maj od 2 do 7 MB (reklamy na Nike)
Anitka (108)|26.1.2005 22:02
[QUOTE="kopec"][QUOTE="Anitka"]Hurá!
MOV a další formáty už jdou přehrá BetaPlayerem! A je jich opravdu spousta!
Čekal jsem na to jak na smylování, až budu moct přehrávat video přímo z foťáku na displeji 640x480...
:yes: [/QUOTE]
me to nejde, hlasi to

  • Video kodek (Sorenson Video 3, SVQ3) nebyl nalezen! - u toho funguje zvuk

  • Video kodek (SVQ1) nebyl nalezen!
    Audio kodek (QDesign Music 2, 0450) nebyl nalezen!


ja se ve videu a tadytech kodecich moc nevyznam, da se nekde ten kodek stahnout nebo to proste nejde?

klidne bych jeden z tech .mov prilozil ale maj od 2 do 7 MB (reklamy na Nike)[/QUOTE]

To musíš mít ale fakt smůlu. Přehrál jsem videa z různých foťáků (Olympus, Canon a ještě jeden, jehož značku si nepamatuji). Vylámal jsem si zuby pouze o videa z nového Sonyho, který mi ukončil BetaPlayera a ponechal jen zbytky Today obrazovky pro reset. Ale ani ten mi nevypsal žádnou hlášku a ukázal alespoň první frame.
Nainstaloval sis Unstable version 0.096? Stable verze ještě nic takového nemá...
kopec_ce4you (236)|27.1.2005 07:06
no ted jsem to zkousel na ty novy BetaPlayer 0.5
Anitka (108)|27.1.2005 16:41
[QUOTE="kopec"]no ted jsem to zkousel na ty novy BetaPlayer 0.5 [/QUOTE]
Tak tuhle verzi neznám...
kopec_ce4you (236)|27.1.2005 16:48
tak .mov z fotaku prehraju, ty co jsem zkousel jsou nejaky jiny, kdyz jsem instaloval QuickTime do PC (po formatu), tak jsem zjistil ze musim doinstalovat nejaky kodeky aby to prehral.

jinak BetaPlayer je super!!! jeste by se mi libila podpora flashu (HTF ;)), ale to bych chtel moc. (pres IE jsem to nerozchodil - stejne je to blby reseni, a Spark mi konci soft resetem...)