Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Předbíhání šipky na mapě

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím, mám Tomtom6 s mapou CZ_SK, PL ... a při jízdě se mi předbíhá šipka zobrazující moji pozici cca o 50-100m. Výsledkem je, že pokud jedu po rovné cestě, tak míjí odbočky cca o těch 50-100m dřív než k nim dojedu a pokud je zatáčka, tak ještě 100m za zatáčkou šipka sice sleduje silnici (přichytává se k nejbližší cestě), ale má špatnej směr. Zvlášť na křižovatkách nebo v ostřejších zatáčkách to pak způsobuje, že šptně vyhodnotí, ze kterýho směru sem přijel a točí se to kolem dokola, než zase vyjedu z křižovatky.
    Když zastavím, třeba na semaforech, tak během dvou nebo tří sekund šipka poslušně odcupitá o těch 50-100m dozadu, takže to předbíhání dělá jen při jízdě. Pokud stojím na místě, tak zobrazuje pozici přesně.
    Nesetkali ste se s tímto někdo a nevíte v čem je potíž ?
    Odpovídat lze po přihlášení

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Já sem u iGO viděl zase opačnej efekt... tam se šipka zpožďovala, takže si tu odbočku minul dřív, než si podle navigace na ní měl odbočit :-D ale co s tím, těžko říct...

hpa hpa je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Nepomohlo by vypnuti staticky navigace?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Zkoušel sem, ale nepomohlo. Potom sem zkusil nainstalovat IGO a to chodí bezvadně. Protože sem si s tím nevěděl rady, tak už sem zkoušel i HR a novou instalaci, ale dělá to pořád, tak mě teď napadlo ještě smazat MapSettings.cfg, protože to sem předtím pořád překopírovával kvůli oblíbeným místům apod.

Podobná témata

1. rychlost pohybu šipky
    Od denitex v sekci iGO
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-04-2007, 21:32
  2. Klávesnice(pouze šipky) na N30
    Od maeko v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-02-2006, 12:57