Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmizela lista - baterie, pamet atd (hx4700, WM2003 SE)

sulc (19)|14.3.2007 21:14
Ahoj, mam zase nejakou novinku a to se uz po 2 letech povazuju za pomerne znaleho uzivatele hx4700. Pracoval jsem s pda, seklo se, po lehkem resetu nabehlo zhruba 5x sekle. Kelikoz jsem byl v pracovnim procesu a sbiral data, musel jsem ho nejak nahodit. Provedl jsem tudis reset tvrdy v terenu, pda se rozchodilo - rozmrzlo, data obnovena OK, ale od te doby mi chybi rekneme systemova lista ukazujici stav bateria atd.. Tri krat jsem to tvrde zresetoval, provedl restore backupu, ale zadna zmena. Ma nekdo napad jak ziskat listu zpet ???
Predem diky.
Zdenek Malinsky (9781)|14.3.2007 23:37
A když tam zkusíš po HR obnovit nějakou starší zálohu (pokud máš), tak lišta zmizí také? Na čistém PDA po HR ta chybějící lišta doufám je.
Nejspíš už byl problémek v době zálohování. Asi bude nakonec nejrychlejší po HR udělat čistou instalaci.

EDIT:
Po HR by mělo být nastaveno regional settings jako v čase zálohy.
sulc (19)|15.3.2007 09:17
Diky za odpoved. Po HR tam lista je, starsi zaloha by pomoci mohla, to je fakt. Zkusim to .... diky
Zdenek Malinsky (9781)|15.3.2007 11:33
Takže si tam dej tu poslední záluhu a z té si vytahej důležitá data, která v době té starší zálohy ještě v PDA nebyly, resp, zesynchronizuj s PC (kontakty, poštu atd.).

No, ale podle mě by bylo nejlepší, nejspolehlivější a nejrychlejší udělat HR a pak čistou instalaci.