Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: n30 Vymena baterky

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Uz jste nekdo menil v Aceru n30 baterii? Da se nekde objednat? Existuje step by step navod? Bude pak potreba zresetovat nebo preprogramovat chip baterie jako pri repase notebooku?
    Servisu v Brne bych se rad vyhnul, jdou o nem po internetu legendy. Slapnout na to umim sam.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

koupil jsem si pres ebay za asi 350 s dopravou, vymena je jednoducha (odsroubovat zadni kryt, tam je ta baterie, odpoji se konektor, vymeni, zasroubuje)

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Super, diky za odpoved. Bal jsem se, ze bude nutne kontroler baterie nejak preprogramovat a naucit jej novou baterku.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Jeste jsem to nedelal, ale chystam se na vymenu a jak jsem na to koukal bude to obyc vymena kus za kus. Sehnal jsem ji u nas napr. tady:http://www.aku-shop.cz/AKKUINFO/aku%...0/1.60.ACE.1.6 .

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Dlouho jsem hledal na netu zapojení baterie pro toto PDA. Nikde nic není ani návod, jak ji repasovat. Nenašel jste někdo něco? Nechce se mi utrácet za novou originální.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

a cetl jsi toto?
    Citace Původně odesláno od Komanche
    koupil jsem si pres ebay za asi 350 s dopravou, vymena je jednoducha (odsroubovat zadni kryt, tam je ta baterie, odpoji se konektor, vymeni, zasroubuje)

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

No asi to je nejlepší řešení.. Jakou má kapacitu, cos ji koupil, normálně 1000 mA/h?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Taky by se mi hodila nova baterka. S ebay moc nekomunikuji. Takze nevim jak postupovat. Kdyz by se tady nasel nekdo kdo by to koupil. Nejakou dobu nazpet jsem kopil folii na pda. Nekdo to tady hromadne objednaval. Nejak takhle bych to videl.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

no ja uz na svou N30 asi rok nesahnul, nechce ji nekdo? Nebo to mam hodit na Aukro? Dost me u toho stvalo to ze kdyz dojde baterka tak konecna... jinak muzu klidne koupit co chcete na ebayi, kupuju tam furt neco.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Komanche
    no ja uz na svou N30 asi rok nesahnul, nechce ji nekdo? Nebo to mam hodit na Aukro? Dost me u toho stvalo to ze kdyz dojde baterka tak konecna... jinak muzu klidne koupit co chcete na ebayi, kupuju tam furt neco.

Mohu poprosit za kolik by se na eBay dala koupit baterka na N30? S postovnym. Je tady uvedeno 350Kc. Aktualni cena? Dekuji

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

1300mAh -> 500,-
    1500mAh -> 500,-
    (ruzni dodavatele, preposlu to z CR)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Jeste podotazka. Ta baterka je zatavena ve folii. A zpusob dopravy. Ta cena je, predpokladam, i s postovnym.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

ano, konecna cena, baterka je asi v takovemtom zatavenem plastu, jak byvaji podobne veci prodavane i v CR (aspon me tak prisla), nehrozi tak jakekoli jeji poskozeni behem cesty. Poslu to az to dorazi zvenku doporucene, penize chci predem (nepotrebuju tu mit baterky).

Podobná témata

1. kontrola stavu baterky
    Od xifo v sekci Yakumo
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-05-2006, 18:44
  2. vymazani dat po vybiti baterky...
    Od kubisz v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-03-2006, 15:07
  3. Bez baterky s napajanim?
    Od atsip_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers