Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zaloha

jambe (45)|14.3.2007 10:55
mozna se ptam blbe, ale je nekde v LOOXu N560 nejaky zalohovaci program?? nekdo mi tu napsal ze je tu SpriteBackup ale nikde sem ho nenasel a nenasel ho ani WinCom. poradi nekdo s nejakym free zalohovacim programem? dik
yndor (222)|14.3.2007 11:22
Neni. Na vyber jsou SPB Backup, Sprite Backup a Sunnysoft Backup - vsechny jsou dobre. Jeslis kupoval looxe noveho, muzes si nektery poridit za body, kteres k nemu dostal.
jambe (45)|14.3.2007 11:28
hohoooo co to je body? a kde jsem je mel ziskat ? nic mi nerekli. kupoval sem ho od internet mall. zkus poradit
yndor (222)|14.3.2007 11:57
Mezi tema papirama, cos k tomu dostal, je i "stiraci" kupon v hodnote (jestli si dobre pamatuju) 5 bodu.
Za ty body muzes "nakoupit" docela dobre programy tady: http://www.pocketloox-choice.com/index.php?map_id=749.
Mimo jine i SPB Backup (za 3 body).
jambe (45)|14.3.2007 12:07
((( jestli to vypada jako kreditni karta tak to ta nase krava sekretarka udajne vyhodila. Pry tam bylo napsano neco anglicky ))))))))))))))) a vovovo to to je ten zivot. no nic nejak to dopadne. zatim dik za ochotu
yndor (222)|14.3.2007 12:14
Jak to presne vypada si uz nepamatuju - ale anglicky je to napsany urcite.
Ta karticka ma hodnotu asi 1300,-Kc, takze je to skoda vyhazovat. :D

P.S. - nejsem si jistej, ale mam dojem, ze jako kreditka to nevypadalo... takze zkus hledat dal
jojolaser (82)|14.3.2007 20:01
Je to papier velkosti A6, biely so zelenym pruhom na vrchu. Je na nom napisane:

[QUOTE]Bon ... Software
5 Software Choice Points for your Pocket LOOX

download software for business, tools, entertainment and
more.
choose from a huge variete of available software for your
handheld. Find more information at:

www.pocketloox-choice.com[/QUOTE]
weszter (231)|14.3.2007 20:55
mimochodem, na své N520 jsem stoprocentně spolehlivě rozchodil pouze SPB backup, SpriteBackup mi ještě jakžtakž chodil, sunnysoft backup mi nějak nechodil... asi jsem nešika :)
SPB mi neobnovil jen jednou, a to po flashi update rom, což i docela chápu, ale jinak opravdu nikdy nelehnul, vždy perfektní...
jambe (45)|15.3.2007 18:34
uf uf tak dik nasla to u zarucaku. neumim teda moc anglicky ale jak sem pochopil tak si program stahnu z jejich stranek a jako kod aktivace zadam to cislo co jsem seskrabal?? u vsech programu do 5 bodu.
Pufo Callo (165)|16.3.2007 21:12
[QUOTE="jambe"]uf uf tak dik nasla to u zarucaku. neumim teda moc anglicky ale jak sem pochopil tak si program stahnu z jejich stranek a jako kod aktivace zadam to cislo co jsem seskrabal?? u vsech programu do 5 bodu.[/QUOTE] nie, musis si najprv dobit konto, tusim to tam je ako redeem voucher;)