Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact a Nokia 6021 - Partnership :o(

Hummerman (31)|13.3.2007 08:19
Zdravim :)

Potreboval bych poradit se zapeklitym problemem ..

Mam aktivni dve telefonni cisla, pricemz na jednom mam aktivni zvyhodneni Surf Mail plus nebo jak se to jmenuje .. jeden z webNwalk zvyhodneni .. tu SIM jsem mel v MDA, jenze je to moje primarni firemni cislo a potom, co se mi samovolne MDA naformatovalo i s peclive udelanymi poznamkami a kompletnimi kontakty jsem mu prestal duverovat. Jako primarni telefon tudiz pouzivam "normalni" telefon, tedy nokii 6021 .. ale k problemu ..

Potreboval bych aby si MDA mohlo pres BT vzit internet z 6021(je tam onech 10 MB volnych na net) nicmene MDA podporuje jen jakesi dva profily .. kdysi kdyz jsem spojoval Loox 420BT s Motorolou Razr V3 tak tam bylo pekne na vyber co vlastne po BT chci .. nicmene tady neni vubec nic ..

Da se do MDA cosi doinstalovat, co mi umozni nejak rozumne vyuzivat BT v nem ? Dva podporovane "profily" mi skutecne nestaci..

Dekuji mnohokrat za radu :)
Hummerman (31)|14.3.2007 08:55
Jeste jednou ja ..

Bohuzel mi nefunguje ani ActiveSync pres BT :( prposte to tam nikde neni videt :o(

Diky za pomoc.
(C) (28)|14.3.2007 09:27
Je to pomerne jednoduche, sam to take vyuzivam.
Na tel zapnete BT do viditelneho modu. V MDA date Nastaveni-zalozka Pripojeni-ikona Pripojeni-P5idat nove pripojeni modemu- vyberte modem Bluetooth. Pak Vas to necha sparovat nove BT zarizeni a nainstaluje se seriova linka. Pak zadate cislo *99***1# (pro O2) - dalsi - Upresnit - pokud je zaskrtnuto cekat na oznam. ton tak odskrtnout a do policka zvlastni prikazy modemu zadat: +cgdcont=1,"IP","internet" - pak OK a dokkoncit a melo by to fungovat.
Zdenek Malinsky (9781)|16.3.2007 14:22
Tím naformátováním myslíš hard reset? To to snad není žádná tragédie - přeci pravidelně synchronizuješ a zálohuješ, tak v čem je problém? Obnovíš a pokračuješ v práci. Tak proč nedůvěra?

BTW co tam zkusit nějakou novější ROM?