Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co chystá HTC v roce 2007 ?

Zdenek Malinsky (9781)|12.3.2007 23:31
Smartphone HTC S420 (Erato) - nástupce HTC StrTrk by měl přijít na trh ve 2.čtvrtletí. Bude mít 400MHz procesor od Samsungu a 3G včetně HSDPA (GSM/GPRS/EDGE rovněž). OS Windows Mobile 6 Standard.

HTC P4550 (Kaiser) bude ke koupi v červnu. Pokračovatel Hermese (TyTN) s 400MHz procesorem (Samsung), 3G (HSDPA + HSUPA), Wi-Fi, BT, int. GPS, 2.8MPx kamerou (fotoaparátem), bude jen 18mm tlouštík. Windows Mobile 6 Professional je klasika, stejně jako pro další komunikátory z dílny HTC.

HTC P3450 (Elf) se má narodit také v červnu. Půjde o zařízení pro začátečníky a nenáročné zákazníky. Procesor TI OMAP 850 je toho důkazem.

HTC P6500 (Sirius) na nás bude čekat v srpnu. 3.5" displej dává na vědomí, že nepůjde o žádného drobečka.

HTC P5500 (Nike) se má dostat na trh v průběhu září. Vysouvák s číselnou klávesnicí, HSUPA (takže se dá tušit i HSDPA a UMTS), 2.8MPx kamera.

A na konec máme druhý smartphone, tj. HTC S730 (Wings), který si budeme moci koupit nejdříve v červenci. Tento pokračovatel HTC Vox bude mít integrovanou GPS a k netu se budeme moci připojit přes Wi-Fi nebo využít rychlosti HSDPA. OS je samozřejmě Windows Mobile Standard.

Zdroj: digitimes.com

EDIT: Pokud vás zajímají (předpokládané) podrobnější technické parametry, nahlédněte do databáze serveru http://pdadb.net/.
TheMelin (1642)|13.3.2007 09:20
Muj favorit je Kaiser, samozrejme od HTC, ne ten herec.
Radeji bych tedy O2 Flame s VGA, ale o tom moc informaci neni a ani nevim kdy bude.
atomion (1159)|13.3.2007 10:43
O2 by mělo model Flame představit na začátku 2.Q tohoto roku. Že by třeba už na CeBITu...
Lord Mystic (164)|13.3.2007 12:00
No Flame-u chybí fakt už jen integrovaná GPS, jinak je dokonalé i s tím TV-outem!
JanAltman (162)|13.3.2007 13:34
Sakra asi pred mesicem jsem nekde cetl neco o novem PDA s koncepci podobnou Universalovi, ale s novym WM6 rozlisenim 800x480 a dalsi zajimavou vybavou.
Kam se to podelo?
Marian Veselý (662)|13.3.2007 14:00
Nebylo to něco od Toshiby?
Lord Mystic (164)|13.3.2007 14:04
ne to byl iPhone :)
JanAltman (162)|13.3.2007 14:13
[QUOTE="Marian Veselý"]Nebylo to něco od Toshiby?[/QUOTE]

Je to mozny. Ale bylo to fakt hoodne podobny universalu - taky otocnej a preklopnej displej.

Uz nevim, kde jsem to videt - byla to nejaka blekovka a pak to utichlo.

Fakt je, ze na browsovani a RemoteDesktop by to uz mohlo bejt aspon trochu pouzitelny.
Zdenek Malinsky (9781)|13.3.2007 15:52
To bylo něco od i-mate, který se nějak poškorpili s HTC a teď mají jiného dodavatele.
Miloš Strouhal (3997)|13.3.2007 15:53
To neni pravda, jednalo se o HTC Omni.. ;)
JanAltman (162)|13.3.2007 16:05
[QUOTE="Miloš Strouhal"]To neni pravda, jednalo se o HTC Omni.. ;) [/QUOTE]


No a proc se o Omni nikde moc nepise? Nebyla to kachna (utka)? Vsude vidim diskutovat seznam planovanych HTC zarizeni a Omni mezi nima nikde nefiguruje...
atomion (1159)|13.3.2007 16:25
Pravděpodobně kachna jak ty říkáš, ale povídá se, že HTC opravdu něco takového chystá. Ale asi to kvůli HTC Advantage dostane odklad.
peter.nr (501)|13.3.2007 23:38
Ja sa zase teším na i-Mate rady Ultimate. Konkrétne ten V-čkový model.
Parametre super, VGA dotykový displej, Intel 520 MHz (myslím), a navyše bude pekne malý. Viem, ten displej bude mrňavý, ale ...

Nedávno som bol na návšteve u bývalého kolegu, ktorý si kúpil Artemisa. Úplne som bol z neho vytešený (z toho Artemisa :) )!
Ale na druhej strane som trošku pochopil odporcov dotykových displejov. Až sa mi triasli ruky, aby som ho náhodou nepoškodil, aby mi nespadol na hranu stola práve displejom ... Pokiaľ displej nie je dotykový, tak môže byť schovaný za ďalším plexisklom. Potom ak sa mi vo vrecku poškrabe o kľúče, tak vymením kryt a mám nový telefón.

Tento problém však riešia V-čkové konštrukcie. Ak mám dotykový (nechránený) displej vo vnútri, tak jednoducho zatvorím telefón a nemusím sa báť o displej.

Myslím, že práve model i-Mate Ultimate 9150 je prvým riešením WM Phone Edition zariadenia V-čkovej konštrukcie. A táto cesta sa mi zdá byť správna.
Pawlyk_ce4you (43)|14.3.2007 14:36
no, nové modely vypadají zajímavě, mě by třeba oslovil "Kaiser nebo Wings".Ale výrobci, včetně HTC, se asi zbláznily s podporovanými formáty paměťových karet - samé mini a microSD v základní specifikaci.bohužel mi ddosažitelných 2GB nestačí, a nikdo neuvádí podporu SDHC karet.
nemá někdo info o kompatibilitě? Nepřipadá mi jako pokrok, když v MDA3-ce můžu mít 4GB kartu, ale když si pořídím nové zařízení tak musím svěsit uši a spokojit se s polovinou? když již od konce minulého roku jsou 4 a 8 GB mini a micro SDHC karty dostupné i u nás. dle mého názoru je zařízení anoncované na rok 2007 bez podpory SDHC - komerčně neprodejná "mrtvola" na trhu.
atomion (1159)|14.3.2007 15:25
S největší pravděpodobností podpora SDHC ve všech nových zařízení HTC již bude! Trinity má s novou ROM (ovladačem) také podporu SDHC a nikde se o tom nepíše. Je to pouze odhad, ale asi dost reálný. SDHC by se postupem času měli objevit v zařízeních všech výrobců a myslím, že HTC tento trend začalo ;)