Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: instalace ActivSync - doslo k chybe

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Mam LOOX 560 a od pocatku mi to nejak nechodi pres AS s NB. Pak se to nejak ustalilo ale zase. V kolibce se to udrzi celkem v pohode, spis uplne v pohode, jakmile ale zapojim kabel synchronizacnenabijeci - original FS je konec. Dnes jsem byl teda kabel vymenit v prodejne parada vse chodilo jak hodinky. Doma to zkousima zase nic preinstaloval jsem uz i na 4.1 ale pri instalaci to vzdy vhodi hlasku - hardwarove zarizeni nebude pracovat spravne protoze pri instalaci doslo k chybe. Odinstaloval jsem, restartoal zkousel znovu a zase. Minule me to vyhazovalo kdyz jsem spustil Mrkvooutlock, ten jsem preinstaloval a pak cele officy a byl klid. asi me uz jebne. muze fungovat loox treba s tundhebirdem firefoxu??a nebo pomuze nekdo nejak diky predem. jinak uz sem tu za ty dva mesice procetl co se dalo, zkousel co se dalo a ....
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

často se zapomíná na stav USB.Přeinstalujte ovladače pro porty USB. Dále servispack2 a framework (mám 1 i 2).

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Mam novy NB tak nevim jak preinstalovat ovladace USB a framework tam mam 1 i 2 vcetne aktualizace 2 nekdy pred tydnem. nicmene udelam vse znovu akorat s temi ovladaci usb mi nejak zkuste pomoct. dik

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Ve správci zařízení dejte odebrat nebo aktualizovat ovladač, dále zkuste jen jiný port (pokud máte dva) USB. Odinstalujte úplně ActiveSync. Po restartu nechte automaticky najít ovladač pro USB a pak dejte novou instalaci ActiveSync. Tenhle program má různé problémy, stahněte se všechny verze a postupně je zkuste. V mém případě nejlépe vyhověla verze 4.1.0 (build 4841)

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Tak diky všem už to fadhčí, myslím že problém byl u NET. framework SP2, po jeho nainstalování a přeinstalování USB portů a řadičů vše OK. Ještě jednou všem velký dík

Podobná témata

1. Instalace WM 6.1
    Od wiblingen v sekci Palm
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 13-06-2009, 01:30
  2. MIO P560 a ActivSync
    Od Maroš Dubovský v sekci Mio
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-09-2008, 09:43
  3. instalace na SD
    Od peeero v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq