Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

instalace ActivSync - doslo k chybe

jambe (45)|12.3.2007 22:02
Mam LOOX 560 a od pocatku mi to nejak nechodi pres AS s NB. Pak se to nejak ustalilo ale zase. V kolibce se to udrzi celkem v pohode, spis uplne v pohode, jakmile ale zapojim kabel synchronizacnenabijeci - original FS je konec. Dnes jsem byl teda kabel vymenit v prodejne parada vse chodilo jak hodinky. Doma to zkousima zase nic preinstaloval jsem uz i na 4.1 ale pri instalaci to vzdy vhodi hlasku - hardwarove zarizeni nebude pracovat spravne protoze pri instalaci doslo k chybe. Odinstaloval jsem, restartoal zkousel znovu a zase. Minule me to vyhazovalo kdyz jsem spustil Mrkvooutlock, ten jsem preinstaloval a pak cele officy a byl klid. asi me uz jebne. muze fungovat loox treba s tundhebirdem firefoxu??a nebo pomuze nekdo nejak diky predem. jinak uz sem tu za ty dva mesice procetl co se dalo, zkousel co se dalo a ....
ladarozan_ce4you (81)|13.3.2007 06:18
často se zapomíná na stav USB.Přeinstalujte ovladače pro porty USB. Dále servispack2 a framework (mám 1 i 2).
jambe (45)|13.3.2007 17:17
Mam novy NB tak nevim jak preinstalovat ovladace USB a framework tam mam 1 i 2 vcetne aktualizace 2 nekdy pred tydnem. nicmene udelam vse znovu akorat s temi ovladaci usb mi nejak zkuste pomoct. dik
ladarozan_ce4you (81)|13.3.2007 19:18
Ve správci zařízení dejte odebrat nebo aktualizovat ovladač, dále zkuste jen jiný port (pokud máte dva) USB. Odinstalujte úplně ActiveSync. Po restartu nechte automaticky najít ovladač pro USB a pak dejte novou instalaci ActiveSync. Tenhle program má různé problémy, stahněte se všechny verze a postupně je zkuste. V mém případě nejlépe vyhověla verze 4.1.0 (build 4841)
jambe (45)|14.3.2007 09:42
Tak diky všem už to fadhčí, myslím že problém byl u NET. framework SP2, po jeho nainstalování a přeinstalování USB portů a řadičů vše OK. Ještě jednou všem velký dík