Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sfbackup a obnova hned napoprve

Vlada165 (676)|12.3.2007 08:08
Jedu vcera na kole, jeste dilek baterky, tak si rikam ze domu by to mohlo ten kousek jeste vydrzet, ale podcenil jsem to a najednou za jizdy restart a znama kalibracni obrazovka ;-( ...

Zalohu jsem mel nastesti z 22.2.2007, ale jde mi o to, ze se nedarila kompletni obnova napoprve a probihalo to asi tak, ze po prvnim pokusu to zustalo viset na nejakem "pokusu o synchronicaci" a nezbyval nez teply reset (uz to trvalo 30 minut a nehybalo se to).
Pri dalsim pokusu uz neco obnovil, ale mel jsem polovinu veci treba v nastaveni anglickych a polovinu ceskych, bylo tam 2x "Buttons", chybely nektere polozky menu a to uz tentokrat probehla obnova az do konce, vcetne registu (zajimave, ze se neobnovila nektera nastaveni, jako podsvetleni displaye, vypnute zvuky stylusu, format casu).
Po teto obnove uz zacal fungovat nouzovy rezim, ale ani v nem po obnove nebylo une vse ceske a chybely polozky menu a az na dalsi pokus jsem to (doufam) obnovil komplet a to ani nebylo v nouzovem rezimu.

Ja tedy prosim priste postupovat, abych to obnovil ze Sfbbackup *.exe hned naporve komplet (jako Jaja a Paja) ? ;-) Dik ...
weszter (231)|13.3.2007 21:51
no, já měl problémy s různými backup programy, jako že neobnovovaly úplně, nebo dokonce vůbec. teď používám SPB backup tak jednou týdně, zálohuji do samospustitelného .exe souboru na kartu a v případě problémů provedu HR a z karty spustím .exe se zálohou a za pět minut jsem zas ok :)
Vlada165 (676)|14.3.2007 07:06
Ja delam ten backup do *.exe vzdy jen kdyz instaluju nove programy, nebo delam nejaka vyznamejsi nastaveni (PDA vlastne pouzivam hlavne pro navigaci, takze casteji zalohovat nepotrebuju).
Uz se mi stalo na kole podruhe, ze jsem baterku uplne vybil (a to jsem tentokrat vezl nahradni zdroj a rikal si, ze s jednim dilkem baterky to jeste asi 5 km vydrzi i kdyz uz jsem navigovat nepotreboval, ale jen zaznamenaval kompleni trasu), ale poprve se PDA jen vyplo a neresetovalo.
Ten HR tedy probehl "nedobrovolne" a nevim, jestli by to treba neprobehl napoprve, kdybych udelal HR jeste jednou a tak, jak se ma.
Obnova ale probihala spatne tim, ze to zustalo viset na te "synchronizaci", pri asi 2. nebo 3. pokusu o obnovu se to ptalo na nazev zarizeni (samozrejme jsem si ho nepamatoval, protoze jsem v PDA nikdy nedelal kompletni synchonizaci, kdyz nema pripojeni k Internetu) a nechal jsem tam tusim "none" (nebo co to nabizelo), takze jestli treba tim se neda vysvetlit ze neobnovil do puvodniho stavu treba ty vypnute zvuky stylusu atd. ...
weszter (231)|14.3.2007 21:03
no SPB backup se ptá pouze na datum a čas - je nutné nastavit ho správně a ještě před synchronizací, co by to udělalo, kdybych to nenastavil nevím, neměl jsem odvahu to zkusit :D
Vlada165 (676)|15.3.2007 06:56
Datum, cas a cesky region jsem nastavil jeste pred obnovou, ale na jake "synchronizaci" zustal viset uplne napoprve opravdu nevim, protoze se mi to nikdy pri predchozich obnovach nestalo, ale take uz jsem musel parkrat obnovovat vickrat, nez se obnovilo (doufam) vsechno.