Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neustálá kalibrace displeje po HR u LOOX 410

bartas_ce4you (0)|12.3.2007 07:50
Zdravím. Pořídil jsem si starší LOOX 410. Prvotní nadšení ovšem po cca 2 dnech opadlo. Po zapnutí prostě nereagoval dotykový displej. Po pročtení diskuzí na tomto fóru jsem vyčistil displej i mezeru kolem displeje. Displej z ničeho nic naskočil a vše bylo OK cca 1 den. Následující den se situace opakovala. Měkký restart nepomáhá. Přitom PDA žije a klávesy jsou funkční. Při zatuhnutí displeje jsem zkoušel přes rychlé menu spustit kalibraci displeje. Kalibrace proběhne, ale neukončí se a spouští se znovu (odklepnu všech 5 křížků). Včera jsem to již psychicky nevydržel a provedl tvrdý reset (HR). PDA naběhlo a spustila se kalibrace displeje. Ovšem tím to končí. Kalibrace probíhá pořád dokola. Máte někdo podobnou zkušenost? PDA je ještě v záruce, jen jsem se chtěl informovat, zda ten můj problém není nějaká hloupost, než dám PDA do servisu. Děkuji
oltcit (1098)|12.3.2007 08:06
Nie je na displeji aplikovaná ochranná folia,ktorej okraje sú zasunuté až pod rámček?Tento jav by tomu nasvedčoval.Ak áno,foliu treba dať dolu a aj napriek tomu dôjde k opakovanej závade aj po HR ,tak sa návšteve servisu asi nevyhneš. :?
mcalbi (62)|12.3.2007 08:06
Tvůj problém jsem zažil na dvou PDA, bohužel to končilo reklamací displeje.
bartas_ce4you (0)|12.3.2007 08:47
Na displeji byla původní ochranná fólie, ale sundal jsem ji. A dělá to stejně.
oltcit (1098)|12.3.2007 09:04
Hm,tak to asi máš problém:? Raz sa mi to stalo po poskladaní Looxa,ale opätovná "rozborka a zborka" to vyriešilo :D Tak asi len servis,v zasade všetko čo nefunguje z hardweru po HR treba reklamovať,ak sa dá.
xtonda (811)|12.3.2007 10:19
Přesně tak, neustále se opakující kalibrace je problém digitizéru. Pokud to není způsobeno fólií, smetím nebo tak, tak je to patrně vada digitizéru. Podobné chování jsem zažil u Palmu Z22 s rozbitým digitizérem po pádu na zem.
Zdenek Malinsky (9781)|12.3.2007 13:24
to bartas
Asi předchozí majitel věděl, proč to prodat. Udělal to minutu před dvanáctou, takže černý petr zůstal tobě. :no:
bartas_ce4you (0)|12.3.2007 16:35
hmmm. Tak děkuji za info. Zítra jdu reklamovat. Jen jsem v balení nenašel záruční list. Je tam jen doklad o koupi - faktura, tak snad to bude stačit. Když ne, tak jsem vyléčený z kupovaní takových to použitých věcí. Holt člověk si musí nabýt "obličej" aby se poučil.
Mimochodem, jaký model PDA by jste mi doporučili? Mám to hlavně na GPS, kancelář a potom možná nějaké to video (samozřejmě ne v super kvalitě) atd.
osch (1330)|12.3.2007 16:41
Ad. záruční list. Info najdeš tady
bartas_ce4you (0)|13.3.2007 20:09
Díky, nakonec jsem na faktuře našel i sériové číslo PDA, takže s tím snad nebude problém. Po rozhovoru s obchodníkem, mi bylo doporučeno uplatnit reklamaci přímo v servisu FSC - Getronics Brno. Takže zasílám tam a uvidím jak to dopadne.