Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlepší A2DP sluchátka

JanAltman (162)|11.3.2007 15:40
Kdo by podle vás vyhrál soutěž o nejlepší BT A2DP sluchátka?

Mým favoritem dlouho byly Plantronics Headset Pulsar M590A/R BT

Ale uz jsou na trhu docela dlouho a tak by me zajimalo, co nejlepsiho koupit nyni.

Zkousel jsem nejake od Nokie a Motoroly a kvalita docela usla, ale zdala se mi mala hlasitost (v hlucnem prostredi by uz mely problem).

Takze kdo je vas favorit a proc? A kde ho maji (URL)?
TheMelin (1642)|12.3.2007 16:25
Tak já tedy mám MOTOROLA HT 820 ( doufám že to označení píši správně) a jsem s nimi spokojen. Pěkný zvuk ( nejsem žadný audiofil), supr výdrž, šikovně rozdělené ovládání na sluchátkách a rovnou zabudovaný mikrofon pro hovory ;)

EDIT: Tady jsou
JanAltman (162)|12.3.2007 17:21
[QUOTE="TheMelin"]Tak já tedy mám MOTOROLA HT 820 ( doufám že to označení píši správně) a jsem s nimi spokojen. Pěkný zvuk ( nejsem žadný audiofil), supr výdrž, šikovně rozdělené ovládání na sluchátkách a rovnou zabudovaný mikrofon pro hovory ;)

EDIT: Tady jsou[/QUOTE]

No prima. Ja uz nevim, jake Motoroly jsem to testoval ja (ale mozna jich Moto zas tolik typu nedela). Zvuk byl dobry, ale dostatecne hlasity byl jen pokud v okoli bylo pomerne dost ticho. Jelikoz nejsou uzavrene, tak pri vetsim okolnim ruchu by uz moc slyset podle me nebyly :-(

No a k tomu mikrofonu: ty Plantronics ho maj samozrejme take, dokonce s vysouvacim zvukovodem. To ani ty Nokie, ani Motoroly nemaj - mikrofon je proste na uchu, takze moc neverim, ze to dobre snima. Rad bych nejake bud se sklopnym mikrofonem, vysouvacim zvukovodem, nebo necim podobnym.
Stanik_ce4you (77)|13.3.2007 20:56
Mám MDAc s rozšířeným bluetooth, stereo sluchátka TEAC a narazil jsem na jednu zajímavost. Audiostream ve stereu mi funguje jen u písniček s 128Kbps. Setkal jste se někdo u tohoto zařízení s něčím podobným, případně kde se to dá v registru obejít. Děkuji
Vlastislav Šťastný (275)|13.3.2007 23:41
Ja puzivam BT sluchatka od HP a na kvalitu zvuku ani na hlasitost si nemuzu stezovat. Faktem je, ze nemaji mikrofon. Ale ovladani je taky dobre udelany. Ted je budu zkouset zprovoznit s Palmem.
JanAltman (162)|14.3.2007 14:43
[QUOTE="Vlastislav Šťastný"]Ja puzivam BT sluchatka od HP a na kvalitu zvuku ani na hlasitost si nemuzu stezovat. Faktem je, ze nemaji mikrofon. Ale ovladani je taky dobre udelany. Ted je budu zkouset zprovoznit s Palmem.[/QUOTE]

Bez mikrofonu to nema smysl - to mohu zustat u svych dratovych Kossu.... A pri kazdem hovoru lovit MDA z ledviny :((
JanAltman (162)|28.6.2007 13:37
Takže do finále postoupily:

Jabra BT620s
a
Plantronics Headset Pulsar M590A/R BT

Tak poradí mi někdo s finálním rozhodnutím?
Saman_ce4you (1451)|28.6.2007 14:23
A o tehlech jsi taky premyslel?
BTW: No jde hodne o to, jak si sluchatka rozumi s driverem na zarizeni..
Viz WM6 & Microsoft Bluetooth A2DP (stereo Bluetooth headphones) quality: Light at the End of the Tunnel?
JanAltman (162)|28.6.2007 14:40
[QUOTE="Saman"]A o tehlech jsi taky premyslel?
[/QUOTE]

Ja spunty do usi nechci - to bych mohl zustat u tech originalnich...
persekora (4)|12.12.2007 15:36
ja osobne mam ty JABRY a maximalni spokojenost...

i kdyz nekdy mam problme v O2 orbitovi s romkou O2 wm6 ze mi jde jen headset a ne stereo,nevim jak to vyresit stava se to vzdy kdyz JABRY nekomu pujcim on si je sparuje a me potom nepomuze ani svecena voda,v PC slapou super...Jen u toho meho potvoraka to zlobi,mno asi pujdu na HWreset a potom uz maji ostatni smulu a nepujcim to nikomu.. :-)
Kazdopadne bych uvital radu jak to vyresit ci nejakej ovladaci soft na wm6 pro BT(pozn: MODROZUB ne Bitevni Tank.. :-) )

S pozdravem Persekora.