Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Nejlepší A2DP sluchátka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Kdo by podle vás vyhrál soutěž o nejlepší BT A2DP sluchátka?

Mým favoritem dlouho byly Plantronics Headset Pulsar M590A/R BT

Ale uz jsou na trhu docela dlouho a tak by me zajimalo, co nejlepsiho koupit nyni.

Zkousel jsem nejake od Nokie a Motoroly a kvalita docela usla, ale zdala se mi mala hlasitost (v hlucnem prostredi by uz mely problem).

Takze kdo je vas favorit a proc? A kde ho maji (URL)?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak já tedy mám MOTOROLA HT 820 ( doufám že to označení píši správně) a jsem s nimi spokojen. Pěkný zvuk ( nejsem žadný audiofil), supr výdrž, šikovně rozdělené ovládání na sluchátkách a rovnou zabudovaný mikrofon pro hovory

EDIT: Tady jsou

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Tak já tedy mám MOTOROLA HT 820 ( doufám že to označení píši správně) a jsem s nimi spokojen. Pěkný zvuk ( nejsem žadný audiofil), supr výdrž, šikovně rozdělené ovládání na sluchátkách a rovnou zabudovaný mikrofon pro hovory

EDIT: Tady jsou
    No prima. Ja uz nevim, jake Motoroly jsem to testoval ja (ale mozna jich Moto zas tolik typu nedela). Zvuk byl dobry, ale dostatecne hlasity byl jen pokud v okoli bylo pomerne dost ticho. Jelikoz nejsou uzavrene, tak pri vetsim okolnim ruchu by uz moc slyset podle me nebyly :-(

No a k tomu mikrofonu: ty Plantronics ho maj samozrejme take, dokonce s vysouvacim zvukovodem. To ani ty Nokie, ani Motoroly nemaj - mikrofon je proste na uchu, takze moc neverim, ze to dobre snima. Rad bych nejake bud se sklopnym mikrofonem, vysouvacim zvukovodem, nebo necim podobnym.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Mám MDAc s rozšířeným bluetooth, stereo sluchátka TEAC a narazil jsem na jednu zajímavost. Audiostream ve stereu mi funguje jen u písniček s 128Kbps. Setkal jste se někdo u tohoto zařízení s něčím podobným, případně kde se to dá v registru obejít. Děkuji

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Ja puzivam BT sluchatka od HP a na kvalitu zvuku ani na hlasitost si nemuzu stezovat. Faktem je, ze nemaji mikrofon. Ale ovladani je taky dobre udelany. Ted je budu zkouset zprovoznit s Palmem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Vlastislav Šťastný
    Ja puzivam BT sluchatka od HP a na kvalitu zvuku ani na hlasitost si nemuzu stezovat. Faktem je, ze nemaji mikrofon. Ale ovladani je taky dobre udelany. Ted je budu zkouset zprovoznit s Palmem.
    Bez mikrofonu to nema smysl - to mohu zustat u svych dratovych Kossu.... A pri kazdem hovoru lovit MDA z ledviny (

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Takže do finále postoupily:

Jabra BT620s
    a
    Plantronics Headset Pulsar M590A/R BT

Tak poradí mi někdo s finálním rozhodnutím?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A o tehlech jsi taky premyslel?
    BTW: No jde hodne o to, jak si sluchatka rozumi s driverem na zarizeni..
    Viz WM6 & Microsoft Bluetooth A2DP (stereo Bluetooth headphones) quality: Light at the End of the Tunnel?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Saman
    A o tehlech jsi taky premyslel?
    Ja spunty do usi nechci - to bych mohl zustat u tech originalnich...

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

ja osobne mam ty JABRY a maximalni spokojenost...

i kdyz nekdy mam problme v O2 orbitovi s romkou O2 wm6 ze mi jde jen headset a ne stereo,nevim jak to vyresit stava se to vzdy kdyz JABRY nekomu pujcim on si je sparuje a me potom nepomuze ani svecena voda,v PC slapou super...Jen u toho meho potvoraka to zlobi,mno asi pujdu na HWreset a potom uz maji ostatni smulu a nepujcim to nikomu.. :-)
    Kazdopadne bych uvital radu jak to vyresit ci nejakej ovladaci soft na wm6 pro BT(pozn: MODROZUB ne Bitevni Tank.. :-) )

S pozdravem Persekora.

Podobná témata

1. A2DP na n30
    Od drozi_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2008, 17:48
  2. BT A2DP sluchatka Nokia BH-604
    Od RStein v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-02-2008, 19:09
  3. MIO ROM R64 a A2DP
    Od SilverHand_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 20-10-2007, 14:33
  4. Nejlepší BT sluchátka pro A2DP
    Od JanAltman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-03-2007, 14:05
  5. Kdo vsechno ma BT sluchatka a pouziva A2DP ?
    Od VP v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 02-10-2006, 09:52