Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Orions: Legend of Wizards

vesi_ce4you (123)|11.3.2007 08:48
Narazil jsem na tuhle nádhernou hru.



Oficiální stránky jsou zde
atomion (1159)|11.3.2007 13:42
Jo-jo, tuhle hru již hraji asi tři týdny a je to naprosto super. Jsem u toho schopný strávit i 3 hodiny denně. Je to fakt super zábava - jedna z nejlepších her (podle mě) :yes: :yes: :yes:
vesi_ce4you (123)|11.3.2007 16:47
[QUOTE="atomion"]Jo-jo, tuhle hru již hraji asi tři týdny a je to naprosto super. Jsem u toho schopný strávit i 3 hodiny denně. Je to fakt super zábava - jedna z nejlepších her (podle mě) :yes: :yes: :yes: [/QUOTE]
Nějak nejsem schopnej vyhrát bitvu. Jestli jsem to dobře pochopil tak během bitvy získávám body k jednotlivým školám a za ně můžu vyvolávat potvory a další kouzla. Ale nechápu, jak třeba hned na začátku kampaně protihráč vyvolá potvoru za 15 bodů, když má třeba jen 4. Já můžu vyvolávat jenom základní kouzla na který nepotřebuju body a i když body v dané škole mám, tak potvoru stejně nevyvolám :( Nebo jsem špatně pochopil herní systém? Díky za radu ;)
atomion (1159)|11.3.2007 16:51
Když vidíš tu kartičku bojovníka tak vlevo nahoře máš druh "země" jakou potřebuješ, vpravo nahoře máš cenu kolik zemí potřebuješ na vyvolání, vpravo dole je počet zbývajících životů bojovníka a vlevo dole je útok bojovníka. Na webu viz podpis chystám recenzi této hry a tam by mělo být vše popsané! ;)
vesi_ce4you (123)|11.3.2007 16:54
Tak to už se na ní moc těším :D Myslím, že tahle hra stojí za pořádnou recenzi ;)
CommanderZ (1798)|11.3.2007 22:23
Tak tohle vypada hodne dobre. Uz bych si konecne mel poridit nejake to PDA :))
Chvostoskok_ce4you (23)|19.8.2007 08:00
MoreGames vydal expansion pack "The Second Age". Podle infa na stránkách bude obsahovat spoustu vylepšení.:yes:
mistm (477)|10.9.2007 20:32
tahle hra nema chybu! Chytlo me to zatim asi nejvic ze vsech her na PDA ... a ten skvelej midi doprovod!! Mlask ;)

Bohuzel jsem odkazany jen na dual, protoze v kampani nemohu dokoncit tah :( PDA zamrzne (wm6)
CommanderZ (1798)|10.9.2007 22:04
Muze to byt nedostatkem pameti, tahle hra je hrozny zrout. Dela ti to i kdyz zkusis hrat na nejmensi mape? Ja z techto duvodu muzu hrat jen male mapy.
mistm (477)|11.9.2007 00:16
bohuzel :( to same i pri nejmensi mape.

Hlavne pokud by to bylo velikosti mapy, tak by se ta hra zasekla driv, ne? Nebo ze by si ukladal tolik informaci po kazdym tahu? Co to presne dela tobe? Jinak me kdyz to vytuhne, tak jenom obraz - hudba hraje dal, ale nic se nepohne
CommanderZ (1798)|11.9.2007 15:32
Me to pri nedostatku pameti proste spadne, instantne se to vypne. Velke mapy mi to delaji bud hned nebo prakticky pokazde kdyz na neco kliknu. Stredni nahodne nekdy hned pri nacitani nebo treba az po trech tazich.

Btw, funguje ti alespon duel, ta kampan je stejne na <|>
mistm (477)|12.9.2007 11:23
jojo duel funguje :) ten je skvelej
Sanour (15)|30.10.2007 09:46
v klasicke hre mi to dela taky to same, nemuzu odehrat prvni tah v kampani, vzdy se kousne.. dnes jsem zkusil datadisk a ten jede naprosto v pohode na stejne konfiguraci... :)
mistm (477)|1.11.2007 21:42
musel sem flashovat a pak to slo. Mam taky datadisk, ale predtim to neslo ani s tim.
Garcia (34)|1.11.2007 21:44
hmm... rovnaky problem.. origos hra sa sekne pri loadvani.. duel je ale funkcny... a datadisk slape v pohode....

takze je to chyba v hre :)
Lukas.Manak (169)|11.11.2007 15:56
jak se upgradujou karty v orionu?piše mi to pořád že to nemůžu koupit protože nemá stejný charakter karta s tím městem ale když chci upgradovat kartu zem na orionu zem tak by to mělo jít
CommanderZ (1798)|11.11.2007 19:07
Samy o sobe tam karty pokud vim upgradovat nejdou. Abys sis mohl tu kartu koupit, tak na to potrebujes mit postavenou (popripadne mit Black Market v pripade TSA) budovu a na to zase potrebujes mit ty suroviny. Na povodu tveho hrdiny AFAIK vubec nezalezi.

Stejne je ta kampan jen o tom si najit nejake dobre IMBA kombo a s tim to cele projit (napriklad Nixie+Waterfall+takova ta magicka imunita. A objevil jsem i dalsi). To neni znamka uplne kvalitniho navrhu karet...ale co si budeme namlouvat, v MtG to funguje alespon castecne taky...

BTW, tady je kompletni cardlist
BeepBeeep (29)|21.11.2007 16:43
;)
Pokud nainstalujete i datadisk, WM 6 nevadí, hra běží! Přesvědčte se sami.
;)
Honza102 (182)|25.6.2008 11:30
Nový "datadisk" Deckmasters



New features:
The long anticipated "Custom Decks" feature, that allows to build your own deck and use it for fighting in duels.
New "Draft" mode, where players pick cards out of randomly generated "pool", and then use these cards as their fighting decks.
Enemy heroes will now use add-on cards in campaign.
New modes work both in Bluetooth multiplayer and "hot-seat".

Stránky produktu
zavor13 (44)|2.7.2008 16:18
Je to super hra ale jak se da hrat online?...jde to v origo hre, second age nebo az v deckmasters?
EDIT: Tak uz sem na to prisel...ale pokud sem to spravne pochopil tak se musim domluvit s nakym clovekem...tzn. ze se neda pripojit na urcity server kde bych si vybral protihrace...to mi neprijde jako nejlepsi reseni online multiplayeru :(
Whippy (206)|4.8.2008 10:52
Zkouseli ste to nekdo hrat pres BT nebo WIFI? Nejak se nam to nedari s kamosem spojit. Nemate nekdo nejake zkusenosti, rady?
diky
mitzi (8)|27.8.2008 14:30
Cau super hra ale zadny uceleny seznam karet nikde na webu. takze jsem napsal maly programek, ktery tohle umi. prekopirujte si hru z pda na pocitac a pak spustte OCE (Orions card Explorer), zadejte cestu ke hre a prohlizejte a tisknete. Tady jsou linky na program a na vytisteny seznam karet (vsechny vcetne addon packu). Program je zdarma ma asi 260 KB a neobsahuje zadne reklamy ani viry.

http://rapidshare.com/files/140508497/OCE.zip

http://rapidshare.com/files/140508782/OrionsCards.pdf

Tady je screenshot: