Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Nenalezení souboru při startu. HTC Artemis

fen fen je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Zdravím, jsem čerstvým majitelem HTC Artemis, a po přechodu ze symbianových strojů zatím nemám větší zkušenosti s Windovs Moblie. A hned mám jeden problém, který neumím odstranit.

V návalu radosti nad novým miláčkem, jsem kdesi vyštrachal program Full Screen Keyboard, který jsem nainstaloval a po zjištění, že to není to co bych rád, opět odinstaloval. Při odinstalovaní mi fonek napsal, že program nešel odstranit komplet a že něco zůstalo a musím ručně. Tak jsem jako u woken našel danou složku a zbytek jsem smazal. Bohužel po soft restartu si systém onu aplikaci přeje a napíše chybovou hlášku:

Soubor FSKLoader nelze otevřít. Zkuste tento soubor obnovit, nebo reinstalovat.

Aplikace je také stále přítomna ve složce Programs. Ale samozřejmě nejde spustit.

Varia¨ntu s tím, že bych to znova nainstalova a pak zkusil opět odinstalovat je hloupá, neboť instalátor již nemám. Ve voknech bych vlezl do registrů a smazal klíč, co mám udělat tady? To samé? Jak bez ztráty květinky?

Dík za info.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

1. pozri sa do windows/startup - ak tam je FSKLoader.lnk zmaz
    2. pozri sa do windows/starmenu/programs/ ak tam mas nejake linky na FSKLoader odstran
    3. stiahni si nejaky registry editor(www.phm.lu, www.resco.net....) daj si vyhladavat FSKLoader zmaz to vsade kde to najde.
    4. soft reset

fen fen je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Bingo, muchas gracias. V obou slozkach smazano. A vše funguje tak jak má.

Děkuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

UR welcome

fen fen je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ještě jedna maličkost, při softrestartu nebo zapnutí HTC se mi automaticky spustí Tom-Tom, a zatím jsem nenalezl složku, kde to odstranit...

Dík

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

na kartě je autostart, po resetu nebo zasunutí karty se spustí tento autostart... stačí přejmenovat (nebo smazat) složku 2577 (nebo tak nějak se jmenuje a je v kořeni karty - nemám teď pda u sebe) a máš klid...

fen fen je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Dík

Prosím LOCKED nebo rovnou odmaz...

Podobná témata

1. Cas startu v kalendari
    Od vonmann v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 11