Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nenalezení souboru při startu. HTC Artemis

fen (19)|10.3.2007 23:42
Zdravím, jsem čerstvým majitelem HTC Artemis, a po přechodu ze symbianových strojů zatím nemám větší zkušenosti s Windovs Moblie. A hned mám jeden problém, který neumím odstranit.

V návalu radosti nad novým miláčkem, jsem kdesi vyštrachal program Full Screen Keyboard, který jsem nainstaloval a po zjištění, že to není to co bych rád, opět odinstaloval. Při odinstalovaní mi fonek napsal, že program nešel odstranit komplet a že něco zůstalo a musím ručně. Tak jsem jako u woken našel danou složku a zbytek jsem smazal. Bohužel po soft restartu si systém onu aplikaci přeje a napíše chybovou hlášku:

Soubor FSKLoader nelze otevřít. Zkuste tento soubor obnovit, nebo reinstalovat.

Aplikace je také stále přítomna ve složce Programs. Ale samozřejmě nejde spustit.

Varia¨ntu s tím, že bych to znova nainstalova a pak zkusil opět odinstalovat je hloupá, neboť instalátor již nemám. Ve voknech bych vlezl do registrů a smazal klíč, co mám udělat tady? To samé? Jak bez ztráty květinky?

Dík za info.
PhSnake (872)|11.3.2007 08:46
1. pozri sa do windows/startup - ak tam je FSKLoader.lnk zmaz
2. pozri sa do windows/starmenu/programs/ ak tam mas nejake linky na FSKLoader odstran
3. stiahni si nejaky registry editor(www.phm.lu, www.resco.net....) daj si vyhladavat FSKLoader zmaz to vsade kde to najde.
4. soft reset
fen (19)|11.3.2007 09:53
Bingo, muchas gracias. V obou slozkach smazano. A vše funguje tak jak má.

Děkuji
PhSnake (872)|11.3.2007 10:52
UR welcome
fen (19)|14.3.2007 12:21
Ještě jedna maličkost, při softrestartu nebo zapnutí HTC se mi automaticky spustí Tom-Tom, a zatím jsem nenalezl složku, kde to odstranit...

Dík
weszter (231)|14.3.2007 21:05
na kartě je autostart, po resetu nebo zasunutí karty se spustí tento autostart... stačí přejmenovat (nebo smazat) složku 2577 (nebo tak nějak se jmenuje a je v kořeni karty - nemám teď pda u sebe) a máš klid...
fen (19)|19.3.2007 10:38
Dík

Prosím LOCKED nebo rovnou odmaz...