Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamrznutý MDA Compact III

zapikz (18)|10.3.2007 20:36
Restaltoval jsem svoje MDA a nejednou od té doby s ním nic nejde jen ho zapnu napíše se informace o systému a verzi.A poté jen bílá obrazovka. Nevíte jak mám v tomhle případě provést hardreset nebo alespoň ho nák oživit?


Mám zálohu sprite backup 14 starou tak tou bych to mohl nějak zachránit ale nemůže se obnovit protože musí být PDA připojený přes activesync. A to neni protože se jen při startu objeví bílá obrazovka a to je vše.
hudyss (219)|10.3.2007 21:18
ja mel to same!jeste navic,predtim me zlobil,ze se startoval v landscape rezimu a pak blbnul fotak!tak jsem taky udelal HR a zustalo me to viset na uvodni obrazovce a pak uz nic!dal jsem ho reklamovat kvuli softwaru a asi za 10dni jsem ho mel a v poradku.Tak jsem to resil ja
zapikz (18)|10.3.2007 21:27
Heh tak to máme úplně to samí taky se mi startoval v landscape a foťák jsem měl uprostřed malý okýnko na fotky a dál už nic. Nejde něco abych ho nemusel dávat do servisu a čekat 10 dní?
einstos (3)|10.3.2007 21:54
mam stejny problem, dneska jsem flashnul na 1.35, zacal normalne instalovat programy, pak jsem jednou spustil soft reset a skoncil jsem na krasne ciste bily obrazovce, nikam se nehnu, hard reset nefunguje.............prosim prosim o radu.....diky
zapikz (18)|10.3.2007 23:43
No tak když s tímto bývá problém tak musí něco existovat abych ho nemusel donést do servisu a čekat 10 dní. Nešlo by to udělat na počkání?
einstos (3)|11.3.2007 01:29
po nekolika hodinach hledani na ruznych forech po celem internetu se mi povedlo problem vyresit..........dostal jsem se do bootloaderu, pripojil kabel do pocitace a nahral znovu novou verzi ROM.........a zatim jede - uz asi hodinu :-)
zapikz (18)|11.3.2007 10:08
Mohl bys podrobnějš popsat postup? PLS. Nebo dát sem náký odkaz kde jsi to našel byl bych ti moc vděčný.
PhSnake (872)|11.3.2007 10:59
1. stlac a drz camera+power button
2. stlac rst
3. pusti camera+power ( asi po2-3sec az povolis reset)
4. mal by zobrazit screen s trikolorou (tusim RGB)
5. connectni na usb kabel(pokial mozno priamo do masiny-nie cez usb hub a pod)
6. spusti upgrade (ROMUpdateUtility.exe alebo ak je to ship cele exe-napr tmo.....exe)
modli sa aby to islo.

BTW zisti si ci si superCID inac si briknes artemisa, alebo instaluj len romku ku tvojej verzii artemisa

HardRST: stlac a drz left+right softkey(tie s "-") stlac rst a pusti, po 2-3 pusti l+r softkey, zobrazi sa screen ci naozaj xces hardRSTnut stroj, stlac yes(zeleny telefon)
einstos (3)|11.3.2007 17:27
ja najel do bootloaderu takto:
bocni OK+power button+reset tlacitko
objevi se trikolora, pripojis usb kabel a muzes zacit nahravat novou ROM
zapikz (18)|11.3.2007 17:36
Ať mačkám co mačkám pořád nevidím žádnou trikoloru.
Zkoušel jsem power tlačítko+foťák + reset - nic
power+ok+reset- nic
hudyss (219)|12.3.2007 18:19
tak tam jsem se dostal a myslim,ze jsem mackal ty hlasovy vytaceni/nebo co to je/ vlevo nahore po strane a pritom soft reset a tu trikoloru jsem tam mel,ale nic mi to nepomohlo a musel do servisu
zapikz (18)|12.3.2007 18:41
Super už se objevila trikolora - červená, zelená modrá a bílá, a co ted kde mám stáhnout novou rom?
PhSnake (872)|12.3.2007 23:30
www.wm-gurus.com
cosinusx_ce4you (34)|13.3.2007 09:37
Mám originální Artemis P3300 a na něm pohodlně funguje stisknutí a držení tlačítka pro hlasové záznamy a stylusem zmáčkout soft-reset.
zapikz (18)|13.3.2007 20:12
Tak jsem se kouknul na www.wm-gurus.com a žádnou novou romku že by šla stáhnout jsem tam neviděl.
hudyss (219)|14.3.2007 19:51
tak se zkus mrknout na http://www.pdamobiz.com/show_news.asp?NewsID=77719
Trnec (1)|21.3.2007 09:31
Zdravím,
hledám někoho kdo by mi pomohl s mým zamrzlým Qtekem 9090 (Eurotel Dataphone III). V téhle oblasti se vůbec nevyznám a jsem z toho zmaten, vůbec nevím co mám dělat :(

Můj problém: MDA jsem koupil starší (bez záruky), fungovalo mi asi měsíc, občas vytuhlo, ale reset to spravil. Z ničeho nic koukám a mám bílou obrazovku. Soft ani hard reset nepomohl, je to pořád stejné. Pokud vydělám baterii, vložím ji zpět, tak se zapne a pípne. Při spojení s PC jej mohu přes Active Sync 4.5 normálně prohlížet. Do bootloaderu (nevím k čemu slouží) se přes stisk tlačítek kamera+power+reset nedostanu (jen se resetuje).

Byl by prosím Vás někdo hodný a poradil mi co mám dělat?
Nejlépe na mé icq 310783379.

Předem děkuji

Edit: je to verze od Eurotelu

EDIT2: nevím jak je to možné, ale ono se to nějak rozjelo samo :D
Kdyby měl někdo náladu a čas mi poradit jak přesně tenhle přístroj flashnout na WM5, tak bych byl rád...

Tak už tam mám i WM5 a je to docela jednoduché :)
Lutri_ce4you (143)|2.4.2007 21:20
Ahoj, moc bych potřeboval pomoct. :dead: Mám Artemise CZ a když jsem udělal HR z menu, tak mi vše proběhlo ok, až když zmáčknu ikonku start, tak se mi v roletce neobjeví jako dřív položky nastavení a vše je nějak divné. Jsou tam položky jako "sddaemon", "CapNotify" nebo "poutlook" :( Nikde a ničím mi nejde znovu udělat HR, ani víše popsaným návodem. Prosím, poraďte mi někdo, nechci do servisu. Snad jsem to popsal srozumitelně. Dík za každou radu.