Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Parrot 3100 a ETEN 700

Frantisek1_ce4you (26)|10.3.2007 11:18
Zdravim vsechny majitele ETENU 700,
prosim o radu jak spravne sparovat tento Eten s Parrotem 3100. Jednou se mi to povedlo, ale ted se to nechce opet sparovat s touto sadou v aute. Nechapu to. Mimochodem, nezda se Vam ze se to nekdy seka?
Dekuji Vam za postup sparovani.
Franta:oops:
dodger_ce4you (145)|10.3.2007 11:37
s ´papouškom´ ( ♂ ) to tazko sparis
skor by to chcelo nejakeho ineho papouška (♀ ) :D
malo by sa to dat sparit s hocicim bez problemov
skus preliezt zahranicne fora tu ich moc ludi nema :? (nemyslim papoušky :) )
orso_ce4you (65)|10.3.2007 19:16
Měl jsem s tím docela problémy, pomohla instalace firmaware 4.16d do P3100. Ale i tak se to chová prapodivně. Je samozřejmě potřeba, aby byl BT na M700 před spárováním nastravený jako viditelný. Obvykle na M700 začne Krok 1 – vyhledání – a najde to toho Parrota. Po spárování přes kód 1234 to pak pokračuje krokem 2, vybere se služba hands free a je to. :) Někdy to ale pokračuje krokem 3 :O – netuším proč – a znova to chce kód pro připojení Parrota. Bohužel ho to nebere (nebo jsem nepochopil, co je to za kód) a dá se tento krok pouze zrušit. M700 zůstane sice spárovaná, proběhne synchronizace, ale přístě už se nespojí. Navíc Parrot při hovoru po cca 12 s přestane přenášet zvuk. Spojení ale nevypadne. Ten BT ovladač v M700 mě přijde dost divokej. Když jsem si pročítal popis funkčnosti Widcommu zde na serveru (https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=104), hořce jsem litoval, že ho do M700 výrobce nadal. To co tam je, se mě moc nezdá...
Frantisek1_ce4you (26)|22.3.2007 12:42
Děkuji za radu;)
Frantisek1_ce4you (26)|12.4.2007 14:44
[QUOTE="orso"]Měl jsem s tím docela problémy, pomohla instalace firmaware 4.16d do P3100. Ale i tak se to chová prapodivně. Je samozřejmě potřeba, aby byl BT na M700 před spárováním nastravený jako viditelný. Obvykle na M700 začne Krok 1 – vyhledání – a najde to toho Parrota. Po spárování přes kód 1234 to pak pokračuje krokem 2, vybere se služba hands free a je to. :) Někdy to ale pokračuje krokem 3 :O – netuším proč – a znova to chce kód pro připojení Parrota. Bohužel ho to nebere (nebo jsem nepochopil, co je to za kód) a dá se tento krok pouze zrušit. M700 zůstane sice spárovaná, proběhne synchronizace, ale přístě už se nespojí. Navíc Parrot při hovoru po cca 12 s přestane přenášet zvuk. Spojení ale nevypadne. Ten BT ovladač v M700 mě přijde dost divokej. Když jsem si pročítal popis funkčnosti Widcommu zde na serveru (https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=104), hořce jsem litoval, že ho do M700 výrobce nadal. To co tam je, se mě moc nezdá...[/QUOTE]


Ještě mi prosím prozraď kdo Ti upgradoval Parrtoa nebo jsi měl na to svůj kabel?
Děkuji
orso_ce4you (65)|13.4.2007 16:36
Dělal jsem to z notebooku s BT donglem.
pmalek (1)|12.7.2007 17:04
měl jsem s tím také nemalé problémy, ale vyřešil jsem to následujícím postupem :

1.) vypnu BT na Etenu
2.) zapnu Parrota a jdu do menu Oblíbené a z menu spárovaný telefon vymažu Etena
3.) jdu na konec menu, kde je menu Další nastavení a zde vyberu Win CE, protvrdím a odcházím od Parrota
4.) v Etenu zapnu BT a hledám v okolní BT zařízení
5.) po nalezení Parrota napíšu kód 1234 a postupuji dle obrazovek
6.) pak mě vše funguje a do doby dokud nevyhodím z Etena baterii (fungoval jsem takto měsíc). Pak či z jiných důvodů dle potřeby postup opakuji (dělal jsem dnes ráno) a po třech jízdách s vypnutím zapalování auta bez dalších problémů.