Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDair - doplňky a příslušenství pro vaše miláčky

Zdenek Malinsky (9781)|8.3.2007 16:22
http://www.pdair.com/catalog/index.php

Pouzdra, fólie, stylusy, držáky, nabíječky, kabely, kolébky pro PDA, smartfony a mobily značek (namátkou) HP, HTC (O2 XDA/MDA/iMate/ Qtek/Dopod), Dell, Acer, Asus, Eten, Fujitsu Siemens, Motorola, Nokia, Samsung, Sony, Sony Ericsson, Toshiba, Yakumo.

Mají v nabídce především kolébky pro zařízení, u kterých je výrobce jaksi nedodává ani nenabízí jako doplněk.
Hans 20 (91)|9.3.2007 19:39
Taky jsem to nejak nepochopil.Takovych e-shopu je mraky.Nic extra jsem tam teda neobjevil:sarcastic: Jak na TyTNa tak Treo 750 :?
Carabei (611)|10.3.2007 11:07
na rozdil od ostatnich e-shopu, se kteryma sem mel tu cest ma tento docela velke mnozstvi prislusenstvi pro meho looxe.... napriklad drzak do auta na metal case se mi docela zamlouva a jinde sem ho zatim nevidel
michal.holasek (13)|10.3.2007 20:27
pokud byste chteli, tak mohu dodat ta pouzdra, co maji na tech strankach... ale muselo by to byt asi vetsi mnozstvi a to tak od 10ks...a to hlavne kvuli poplatkum, ktere jsou s tim spojeny...

pripadne piste na mail: michal.holasek@volny.cz
gortek_ce4you (1)|15.3.2007 17:06
nebyl by podobnej shop i v cz shanim par soucastek na acer a nemužu nic poradnyho najit
Docent (1234)|21.3.2007 14:31
[QUOTE="Hans 20"]Taky jsem to nejak nepochopil.Takovych e-shopu je mraky.Nic extra jsem tam teda neobjevil:sarcastic: Jak na TyTNa tak Treo 750 :? [/QUOTE]
Jo? Worldwide Free Shipping - kterej jinej e-shop má tuhle nabídku?
raybeck_ce4you (0)|18.4.2007 19:41
[QUOTE="michal.holasek"]pokud byste chteli, tak mohu dodat ta pouzdra, co maji na tech strankach... ale muselo by to byt asi vetsi mnozstvi a to tak od 10ks...a to hlavne kvuli poplatkum, ktere jsou s tim spojeny...

pripadne piste na mail: michal.holasek@volny.cz
[/QUOTE]

Mohl bys sehnat i pouzdro, co je na Acer c530 na

http://shop.brando.com.hk/bwmetalcase_details.php?i=63

johnee_r (290)|7.2.2008 16:28
Tenhle kseftik jsem taky objevil. Mozna tam nakoupim, vypada to zajimave a velmi levne. Nevite, jak je to s kvalitou? Zejmena, co se tyce provedeni pouzder (kovovych).


Diky
johnee_r (290)|7.2.2008 16:28
Tenhle kseftik jsem taky objevil. Mozna tam nakoupim, vypada to zajimave a velmi levne. Nevite, jak je to s kvalitou? Zejmena, co se tyce provedeni pouzder (kovovych).


Diky