Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMS po resete

ronox_ce4you (9)|7.3.2007 23:11
zdravim, je normalne ze sa mi po resete zmazu vsetky sms (odoslane, prijate, proste vsetky) ?
mam HTC uniho a reset robit vzadu tlacitkom
myslel som ze soft reset nezmaze vsetky sms
dakujem
xhladi07 (525)|8.3.2007 07:44
No, podle me by nemel mazat pri soft resete smsky. Uniho nemam, ale napada me jedina vec: Nedelas nahodou HR? Jinak bych asi ten HR zkusil, ale nezda se mi to moc na SW problem...
ronox_ce4you (9)|8.3.2007 14:03
smsm mi zmaze len ked stlacim to male tlacitko vzadu, ked robim reset z mobilu tak smsm ostanu
Miloš Strouhal (3997)|8.3.2007 14:08
Divne, vystridal jsem za rok a pul uz pet Universalu a zadny mi tohle nedelal.. Kdyz udelas Hard Reset, dochazi k tomuto jevu stejne?
Surgical (2364)|8.3.2007 14:24
Kdyz delas SR ve WM5 softwarove, pak se docasne soubory, umistene v RAM korektne ulozi v ROM a po resetu je tedy najdes.
Vzhledem k prodleve pri ukladani z RAM do ROM ve WM5, pokud provedes SR fyzicky, tedy pichnutim cihly, muze dojit ke ztrate docasnych souboru v RAM, resilo se to uz hodnekrat napriklad v souvislosti s ukladanim hodnot do registru atd.
Takze, pokud potrebujes provest SR a chces minimalizovat ztraty (a nepouzivas SW reset ala Spb Pocket Plus), doporuceny postup ve WM5 byl a zustava tento: Zarizeni "uspat" zmacknutim tlacitka Power. Za cca 5-10 sekund provest SR pichnutim cihly.
A melo by vse zustat na svych mistech.
ronox_ce4you (9)|8.3.2007 20:18
tak po SW resete sms ostanu
a vo wm5 som lama (dlhe roky pouzivam uiq) takze neviem ani ako sa hard reset robi
touto cestou chcem poprosit o radu ako na to ked chcem do uniho novu romku, viem ze je tu toho popisane dost, ale v tych clankoch sa rata s tym ze viete aspon nieco okolo wm
takze pre mna slova ako bootloader atd nic nehovoria
takze ako a aku ROM do unoho? co by ste poradili uplnemu zaciatocnikovy?

dakujem
Surgical (2364)|8.3.2007 21:10
Zkus se juknout tady
ronox_ce4you (9)|9.3.2007 15:44
tak mam dalsi myslim ze "vynimocny" problem
ked sa bateria dostane asi pod 35% tak sa uni vypne, to by nebolo nic vynimocne, to sa uz riesilo
ale vcera som ho mal na nabijacke CELY den a ukazatel nabitia neprekrocil 58%
takze teraz mozem realne vyuzit asi tak 23% baterie, takze mam chut ho hodit von oknom

ked som uniho nabijal prvy krat (kupoval som ho pouzivany) tak sa bateria velmi prehrievala, ale teraz sa neprehrieva vobec