Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chorvatsko

jta_ce4you (0)|7.3.2007 20:47
Ahoj. Vím, že něco podobnýho tady už šlo, ale moc se to nechytlo a když pomalu začne zase dovolená, tak se ptám. Může mi někdo poradit jakou navigaci pro Chorvatsko. Momentálně používám TT6. Díky
richard2 (150)|7.3.2007 20:57
jedine snad iGo nebo primo chorvatske Mireo.
xtonda (811)|8.3.2007 11:44
Nebo AdriaRoute od Garmina
djelinek (60)|8.3.2007 14:43
Do Chorvatska s iGO a po Chorvatsku s Mireo viaGPS 2.0 Cardinale - ted vysla nova verze a vypada vyrazne lepe a i navigace je leps
Mr. Death (53)|14.9.2007 00:21
Já jsem jezdil podle viaGPS 1.6 a poslední zkušenost mě naprosto odradila. Situace následující, potřeboval jsem navést do ACI Marina Split, což není problém, směrový tabule pro slepý a ta idiotská navigace mě navedla do historické části, kam se pomalu nesmělo vjet (kus jsem zaručeně jel po pěší zóně) a všude byly jednosměrky (jednou mě to poslalo i do špatné jednosměrky). Přitom normální trasa po ukazatelích vedla po slušné čtyřproudovce.
Záhřeb, Zadar, Šibenik, Sukošan a Pag byli OK, ale kromě Záhřebu nešlo jet blbě a kdyby měli Chorvati blbě i svoje hlavní město, tak by to byla opravdu ostuda.
Koukal jsem na jedny z posledních map TomToma a oproti viaGPS třeba chybí ulice v Trogiru, ale větší města (Split, Zadar,...) tam jsou. Takže bych doporučil pokud to jde, používat TomToma, navíc mapy budou jenom lepší...
Každopádně komfort ovládání viaGPS se nedá s TomTomem vůbec ovládat. Možná ta dvojka bude lepší, ale podle viaGPS už nikdy nepojedu...

A abych nezapomněl, do Chorvatska po dálnici, trefí tam každej, jenom trubka na to potřebuje navigaci...