Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Malá recenze finální verze E-TEN Glofiish X500

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud si myslíte, že na špičkově vybavená zařízení mají monopol pouze zavedení výrobci a všichni ostatní se musí spokojit s vedlejší rolí tvůrců obyčejných zařízení pro široké masy, toto Pocket PC z dílny společnosti E-TEN vás pravděpodobně vyvede z omylu. Kombinace zařízení s integrovanou GPS a telefonem s podporou EDGE není stále nijak běžná a pokud k tomu přičteme klasický displej, WiFi, Bluetooth, rádio, špičkovou výdrž na baterie a bohatou softwarovou výbavu, máte se jednoduše na co těšit.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000290_XSEc22400200611895333.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Děkuji, myslím že po této konečné recenzi mám asi jasno... ) :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

chce to este bechmarky , inac pekne obidwe recenzie

Registrace
    Aug 2000

Mate je tam. Obecne je X500 o par procent lepsi nez M700, ale to muze byt zpusobeno jen novejsi a optimalizovanou verzi ROM, po HW strance jsou obe zarizeni podle vseho identicka.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Zarizeni moc hezke, az na jeden detail... kde to ma start a OK tlacitka ?? Zajimalo by me kolik let budeme cekat nez tam nekde v etenu pochopi ze telefon ktery se neda ovladat jednou rukou je tragicky nepouzitelny ... (

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

A navíc se chci zeptat, jak je na tom displej??? Stále se po každém dotyku vlní, jak když hodíš kámen do vody??? To byl můj hlavní důvod, proč NÉ !

Registrace
    Aug 2000

To zarizeni, co jsem ted mel, se vlnilo minimalne a jeste pri zobrazeni jen nekterych barev (tusim modra a mozna urcity odstin sede). V tomto rozsahu bych to nepovazoval za problem, ale pokud mate pochybnosti, nechte si zarizeni pred koupi ukazat a pripadne ozkousejte ruzne barvy. Neni mozne vyloucit, ze muze jit o problem urcitych serii displeju...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Krizon4
    Zarizeni moc hezke, az na jeden detail... kde to ma start a OK tlacitka ?? Zajimalo by me kolik let budeme cekat nez tam nekde v etenu pochopi ze telefon ktery se neda ovladat jednou rukou je tragicky nepouzitelny ... (
    Pochopi to az nekteri uzivatele pochopi, ze GSM cast je jen pridavek do PDA. Pokud chcete telefon, tak si kupte telefon. Nemuzete neustale dokola srovanavat telefony a jina zarizeni. To je jako by jste srovnavali traktor a porsche. Obe josou to auta s priblizne stejnymi funkcemi, ale kazde slouzi na uplne neco jineho.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Fajn, kdyz je GSM cast pouze pridavek, tak proc je to tomu komplet cele prizpusobene ? Proc to ma mrnavy qvga displej, nema to 3.5mm jack a ma to microSD kartu ? Kdyz uz to je cele designovane tak aby to velikosti dokazalo nahradit telefon tak proc to neni prizpusobene ovladanim ? Ono opravdu staci pridat ty dve tlacitka a komfort ovladani telefonni casti se posunuje nekam naprosto jinam.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud jde jen o ty 2 tlačítka, tak snad není tak ukrutný problém si je přemapovat, ne? Když jsem to zvládnlul i já....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Je tomu tak dle meho nazoru skoro vzdy u Allin1 zarizeni.
    Prirovnam to treba k Scanner/Tiskarna/Fax/Kopirka
    toto zarizeni bude mit vse v jednom tak aby to fungovalo, ale z 90% nebude mit komfort samostatnych zarizeni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Nojo, ale kdyz je premapuju tak prijdu o jina... podle meho nazoru je k rozumnemu ovladani WM5 jednou rukou potreba tlacitek sest - cervene zelene, dve kontextove, start a ok. Eten, mio, HP, a dalsi hromada vyrobcu tam davaji proste jenom ctyry. nekde se to jakztakz oklikou da resit namapovanim funkci na tlacitka nahore nad displejem, treba u varia, ale i tam je to zoufale "pres ruku", stejne tak namapovat start a ok na "podrzeni tlacitka" - nikdy se mi to neosvedcilo, jsou s tim akorat problemy a zdrzuje to.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

No, zatím mam ruce dvě, tak to snad ovládat zvládnu...Spíše by mě zajímal názor uživatelů na display...ops:
    Jak je to s ním doopravdy, je to vlnění, co se popisuje opradvu tak hrozné, nebo je to jen záležitos na několika kusech...?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Mě v té nové recenzi chybí nějaká fotka v makru, nějaký detail, hlavně text z blízka.

Taky se neumím subjektivně představit, jak je to s tou hlasitostí. Doteď jsem měl Sony Ericsson K750i a taky jsem nebyl s hlasitostí spokojen, při volání na ulci jsem musel zapnout hlasitý odposlech a hudba z MP3 i na plný výkon byla v metru slyšet jen hodně špatně. Tak nevím, jak jsou na tom ostatní PDA, třeba je tohle ještě pořád lepší než ten SE a budu spokojen, ale kdyby to bylo horší :-(

A umí nová verze už automaticky regulovat hlasitost záznaníku zvuku? To se v původní recnezi taky kritizovalo a teď o tom není zmíňka.

A co to radio? Četl jsem jinou receni a tam i předprodejního vzorku tvrdili, že citlivost je OK.

Jinak super recneze. Díky.

PS: Jde tam dodat aplikace pro spouštění Java aplikací a her?

TNX TNX je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Dá se přístroj použít jako mp3 přehrávač? Lze připojit lepší sluchátka než dodávaný headset? Máte to někdo odzkoušeno? Jaká je kvalita zvuku?

Podobná témata

1. Pocket Informant 2007 - finální verze uvolněna
    Od Pavel Koza v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 128
    Poslední příspěvek: 21-07-2009, 12:14
  2. Velké představení předprodukční verze zařízení E-TEN Glofiish X500
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 21-03-2007, 17:13
  3. Finální verze portu hry Wolfenstein 3D (+ Spear of Destiny)
    Od jerrry_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 20-03-2007, 14:33
  4. Test produkční verze E-ten Glofiish X500
    Od fury_only_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-02-2007, 15:05