Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Malá recenze finální verze E-TEN Glofiish X500

Pavel Koza (4761)|7.3.2007 16:28
Pokud si myslíte, že na špičkově vybavená zařízení mají monopol pouze zavedení výrobci a všichni ostatní se musí spokojit s vedlejší rolí tvůrců obyčejných zařízení pro široké masy, toto Pocket PC z dílny společnosti E-TEN vás pravděpodobně vyvede z omylu. Kombinace zařízení s integrovanou GPS a telefonem s podporou EDGE není stále nijak běžná a pokud k tomu přičteme klasický displej, WiFi, Bluetooth, rádio, špičkovou výdrž na baterie a bohatou softwarovou výbavu, máte se jednoduše na co těšit.



Přečtěte si celou recenzi.
fury_only_ce4you (259)|7.3.2007 17:26
Děkuji, myslím že po této konečné recenzi mám asi jasno... :)) :yes:
dodger_ce4you (145)|7.3.2007 19:05
chce to este bechmarky , inac pekne obidwe recenzie :cool:
Pavel Koza (4761)|7.3.2007 19:19
Mate je tam. Obecne je X500 o par procent lepsi nez M700, ale to muze byt zpusobeno jen novejsi a optimalizovanou verzi ROM, po HW strance jsou obe zarizeni podle vseho identicka.
Krizon4 (68)|8.3.2007 20:58
Zarizeni moc hezke, az na jeden detail... kde to ma start a OK tlacitka ?? Zajimalo by me kolik let budeme cekat nez tam nekde v etenu pochopi ze telefon ktery se neda ovladat jednou rukou je tragicky nepouzitelny ... :((
Lutri_ce4you (143)|9.3.2007 07:46
A navíc se chci zeptat, jak je na tom displej??? Stále se po každém dotyku vlní, jak když hodíš kámen do vody??? To byl můj hlavní důvod, proč NÉ ! :D
Pavel Koza (4761)|9.3.2007 14:46
To zarizeni, co jsem ted mel, se vlnilo minimalne a jeste pri zobrazeni jen nekterych barev (tusim modra a mozna urcity odstin sede). V tomto rozsahu bych to nepovazoval za problem, ale pokud mate pochybnosti, nechte si zarizeni pred koupi ukazat a pripadne ozkousejte ruzne barvy. Neni mozne vyloucit, ze muze jit o problem urcitych serii displeju...
jval (453)|12.3.2007 13:26
[QUOTE="Krizon4"]Zarizeni moc hezke, az na jeden detail... kde to ma start a OK tlacitka ?? Zajimalo by me kolik let budeme cekat nez tam nekde v etenu pochopi ze telefon ktery se neda ovladat jednou rukou je tragicky nepouzitelny ... :(( [/QUOTE]

Pochopi to az nekteri uzivatele pochopi, ze GSM cast je jen pridavek do PDA. Pokud chcete telefon, tak si kupte telefon. Nemuzete neustale dokola srovanavat telefony a jina zarizeni. To je jako by jste srovnavali traktor a porsche. Obe josou to auta s priblizne stejnymi funkcemi, ale kazde slouzi na uplne neco jineho.
Krizon4 (68)|13.3.2007 07:19
Fajn, kdyz je GSM cast pouze pridavek, tak proc je to tomu komplet cele prizpusobene ? Proc to ma mrnavy qvga displej, nema to 3.5mm jack a ma to microSD kartu ? Kdyz uz to je cele designovane tak aby to velikosti dokazalo nahradit telefon tak proc to neni prizpusobene ovladanim ? Ono opravdu staci pridat ty dve tlacitka a komfort ovladani telefonni casti se posunuje nekam naprosto jinam.
Zdenek Malinsky (9781)|13.3.2007 07:32
Pokud jde jen o ty 2 tlačítka, tak snad není tak ukrutný problém si je přemapovat, ne? Když jsem to zvládnlul i já....;)
jval (453)|13.3.2007 08:15
Je tomu tak dle meho nazoru skoro vzdy u Allin1 zarizeni.
Prirovnam to treba k Scanner/Tiskarna/Fax/Kopirka
toto zarizeni bude mit vse v jednom tak aby to fungovalo, ale z 90% nebude mit komfort samostatnych zarizeni.
Krizon4 (68)|13.3.2007 11:33
Nojo, ale kdyz je premapuju tak prijdu o jina... podle meho nazoru je k rozumnemu ovladani WM5 jednou rukou potreba tlacitek sest - cervene zelene, dve kontextove, start a ok. Eten, mio, HP, a dalsi hromada vyrobcu tam davaji proste jenom ctyry. nekde se to jakztakz oklikou da resit namapovanim funkci na tlacitka nahore nad displejem, treba u varia, ale i tam je to zoufale "pres ruku", stejne tak namapovat start a ok na "podrzeni tlacitka" - nikdy se mi to neosvedcilo, jsou s tim akorat problemy a zdrzuje to.
fury_only_ce4you (259)|13.3.2007 15:12
No, zatím mam ruce dvě, tak to snad ovládat zvládnu...Spíše by mě zajímal názor uživatelů na display...:oops:
Jak je to s ním doopravdy, je to vlnění, co se popisuje opradvu tak hrozné, nebo je to jen záležitos na několika kusech...?
t.prochazka (125)|21.3.2007 17:58
Mě v té nové recenzi chybí nějaká fotka v makru, nějaký detail, hlavně text z blízka.

Taky se neumím subjektivně představit, jak je to s tou hlasitostí. Doteď jsem měl Sony Ericsson K750i a taky jsem nebyl s hlasitostí spokojen, při volání na ulci jsem musel zapnout hlasitý odposlech a hudba z MP3 i na plný výkon byla v metru slyšet jen hodně špatně. Tak nevím, jak jsou na tom ostatní PDA, třeba je tohle ještě pořád lepší než ten SE a budu spokojen, ale kdyby to bylo horší :-(

A umí nová verze už automaticky regulovat hlasitost záznaníku zvuku? To se v původní recnezi taky kritizovalo a teď o tom není zmíňka.

A co to radio? Četl jsem jinou receni a tam i předprodejního vzorku tvrdili, že citlivost je OK.

Jinak super recneze. Díky.

PS: Jde tam dodat aplikace pro spouštění Java aplikací a her?
TNX (5)|5.6.2007 12:53
Dá se přístroj použít jako mp3 přehrávač? Lze připojit lepší sluchátka než dodávaný headset? Máte to někdo odzkoušeno? Jaká je kvalita zvuku?