Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 95 z 95

Téma: Hlášení umístění radarů

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

u i-GO to funguje jinak, jak to popisuješ je to trochu mimo. Musíš tam mít knihovnu SD\iGO\poi\Speedcam\ (pokud ne, je ji třeba vytvořit) a do ní vložit stažený soubor speedcameras.txt. Pokud při aktualizaci tam jsou i jiné soubory (a pokud to funguje tam musí být), tyto smazat!
    Takže žádný obslužný software… Jo, abych nezapomněl, první aktivace kamer je možná pouze v případě, že soft ví, kde je. Cesta – Nastavení – Obecné nastavení – Upozornění na rychlostní kamery- …..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Zeptám se ještě trochu jinak, snad to bude pro některé pochopitelnější. Lze použít POI Explorer i pro import POI typu radary tak, aby fungovalo upozornění na radary ? Pokud ne, jedná se o chybu či o vlastnost ? Není potřeba rozebírat základy nastavování iGo... prosím o reakci někoho, kdo opravdu POI Explorer používá a zná odpověď. Děkuji.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ne, jediný způsob jsem již popsal. POI Explorer je pro fungující upozornění na radary nepoužitelný. Nejedná se o chybu, nýbrž o vlastnost

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Děkuji. :yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

dobrý den, mám problém s naším rodiným prestigiem geovision 350 at se snazim jak se snazim za boha mi tam nejdou narvat radary. přitom si myslím že mám všechno ok, stáhl sem si soubor v .txt a vložil do \Flash_Storage\igo\poi\speedcam vypl a zapl sem gps, ale pořád nic, žádné radary žádné nové ikony, přitom když jsem se zpětně díval do \Flash_Storage\igo\poi\speedcam tak ten soubor .txt si udělal .spdb takže to znamená že je tam správně, nebo ne? Musím něco nastavovat v poi nebo vyhledávat aby sem i tam ty radary na mapě zobrazili? děkuji za rychlou odpověd protože my za 2dny odjíždíme do chorvastka

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Opravdu v Nemecku berou policajti navigace s POI radaru ?
    Od vladas_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-08-2007, 19:58
  2. Změna hlášení během navigace
    Od kokoskokos v sekci iGO
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 21-04-2007, 19:34