Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 95

Téma: Hlášení umístění radarů

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

A uz nekdo vi, jak aktualni jsou ty databaze na http://www.gps-support.eu? Jinak to vypada VELMI povedene!!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj, aktualizace na www.gps-support.eu probíhá průběžně, takže postupně to tam přibývá (viz.počítadlo radarů v databázi). Každý se na tom může podílet. Například pár lidí už i z ČR doplňuje u našich radarů i směry, takže to pak neotravuje, když nemá

Ode dneška tam funguje i export pouze pro iGO (je to ten TXT formát). Je jedno, jakou si vybete zemi, exportuje to všechny radary tam uložený. Postup instalace je všem jasný, takže stahujte a uzivejte

Na otázku, jak upravit radary, zkusil bych to rovnou na www.gps-support.eu, to se pak promítne všem. Bohužel iGO neznám, tak nevím, jak přesně stahovat údaje typu úhel a podobně z GPS tak, aby se to tam dalo použít?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Stáhl jsem si tuto databázi,ale nějak tam nemohu najít žádnou kameru v HR,ačkoliv by tam měli podle informací být??? Můžete se na to podívat i někdo jiný.Jinak ČR,A,SLO tam kamerky jsou vidět,hlavně kolem Mariboru.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj, koukal jsem na to, zda ty data jsou ve staženém souboru a jsou - například:

18.012891,42.699312,1,50,0,0
    15.236650,44.109173,1,50,0,0
    16.208482,43.963780,1,50,0,0

Tak nevím,kde je problém ...

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Jo také jsem se díval,že tam souřadnice jsou,ale procházel jsem ty nejaktuálnéjší úseky a hlavně Zágreb a nikde jsem tam radary /ikonky/neviděl,ty jsi je někde našel????Slovinsko je naopak radary vzkutku obsypáno značně,hlavně Maribor tam je jich jak much.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Nejde mi registrovat se na této stránce http://www.gps-support.eu pro stažení speedcams pokaždé skončím na "I agree to these terms" a dál mě to nechce pustit, jen se znovu a znovu načítá ta samá stránka, nemáte někdo stejný problém?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od agent07
    Jo také jsem se díval,že tam souřadnice jsou,ale procházel jsem ty nejaktuálnéjší úseky a hlavně Zágreb a nikde jsem tam radary /ikonky/neviděl,ty jsi je někde našel????Slovinsko je naopak radary vzkutku obsypáno značně,hlavně Maribor tam je jich jak much.
    Stáhni si ty data ve formátu ASC a naimportuje si je přes POI Explorer jako uživatelskou kategorii POI. Pak si je budeš moct vyhledat přímo z menu. Já sem tohle udělal s databází českých a slovenských radarů z POI.cz a všechny do jednoho sem je prošel (asi 1300 radarů) a zkontroloval duplicity, upravil pozice a doplnil úhly a směrovost. Teď přemýšlím, jak to dostat zpátky na POI.cz, protože hodně z těch radarů bylo mimo silnice, nebo na vedlejších, takže mi tím vznikla úplně nová databáze. Chci to teď hodit na POI do fóra, aby si to uživatelé Igo mohli projít a případně upravit, kde sem se netrefil se směrem, protože ne u všech radarů bylo naprosto jasný, kterej směr měří, takže jich je hodně dvousměrných. Doufám, že se nějak domluvím s vedoucím radarových kategoriíí.

A pokud chceš nějak vytáhnout úhel, tak je nejlepší ten radar otevřít a uložit. zapíše se do speedcam.spud a z něj můžeš vytáhnout veškerý informace o radaru - souřadnice, typ, rychlost, úhel a směrovost.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Díky,včera jsem si takto nainstaloval POI kempů-ČR,PL,SK,HU,A,SLO,I a HR a je to plně funkční.Tak i ty radary budou bez problémů,ale nevím zda bude funkční zvukové upozornění.Radary jsem stahoval v .txt,ale teď to tam jaksi zmizelo???

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Nevíte někdo kam zmizelo stahování souboru pro iGO TXT.Nějak mi to nefunguje.Poslední jsem si stáhnul bez problémů tak asi před týdnem a teď ne a ne.Je to škoda,poněvadž to byla jediná /snad/ databáze kde jsou i radary v HR a i jinde.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Nikde nevíte ja na ty radary s adresy do IGA v TXT ?????
    http://www.gps-support.eu/speedcam_index.php

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od zuzkys
    Nejde mi registrovat se na této stránce http://www.gps-support.eu pro stažení speedcams pokaždé skončím na "I agree to these terms" a dál mě to nechce pustit, jen se znovu a znovu načítá ta samá stránka, nemáte někdo stejný problém?
    Ano mám naprosto stejný problém, zkoušel jsem IE i FireFox, zkoušel jsem i jiné PC, ale stále stejné. Také nevím co s tim. Poraďte někdo. Dík.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ted jsem to kvuli vam zkousel,v pohode zaregistroval a vse chodi jak ma

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

2 uiqjirka: člověče, záhady mezi nebem a zemí. Od čtvrtka jsem to zkoušel a nic,než jsem napsal předešlý příspěvek, tak to stále nešlo, šel jsem se vykoupat, přečetl tvůj příspěvek, zkusil znova a už jsem registrovaný. Sice vypadám asi jak blb, ale hlavně, že to je. Dík

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Stále zkouším stáhnout kamery s ::::eu,jsem registrovaný v pohodě,ale ne a ne stáhnout soubor pro iGO txt.Do Mia je mtc OK.Nevíte někdo čím to může být.Před pár dny jsem si jej stáhnul v pohodě.Teď kliknu na SpeedCam.txt něco se načítá a opět se objeví tatáž stránka.Když kliknu na soubor pro Mio tak hned se otevře okno stahování.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak vám všem jde stáhnout soubor SpeedCam.txt do iGA s http://www.gps-support.eu jen asi mi ne.Tak poraďte aspoň jak na to.Po zaregistrování v půli října jsem si jej stáhl a teď jsem si jej chtěl aktivovat a nic.Jde mi o to,že tam jsou země které jsou funkční např. HR ,které jinde není.Samozřejmě je k dispozici několik stránek kde radary také jsou,ale tato je asi jedna s nejlepších..
    Já když kliknu na ten soubor tak proběhne nějaké "stahování",ale zase se to vrátí na původní stránku.Když kliknu na soubor pro Mio SpeedCam.mtc tak hned mám k dispozici soubor rar ke stažení.

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Opravdu v Nemecku berou policajti navigace s POI radaru ?
    Od vladas_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-08-2007, 18:58
  2. Změna hlášení během navigace
    Od kokoskokos v sekci iGO
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 21-04-2007, 18:34