Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ukládání obrázků a nabíjení

soptik_ce4you (5)|6.3.2007 13:14
Dobrý den,
mám problém s připojením na net. Pokud používám PDA N 560 přes mobilní telefon, je vše v pořádku. Pokud, ale používám připojení přes wifi, tak se mně naprosto nepravidelně ukládají obrázky do dokumentů a to tak, že se objeví oznámení, že obrázek byl uložen do My document a nedá to ani možnost, jestli chci nebo ne. Pda se postupně zahlcuje a já nevím, čím to je. Dále mám ještě problém s nabíjením ve vypnutém stavu, kdy PDA nereaguje a nabíjení neprobíhá. Lze ho pouze nabíjet za provozu nebo v režimu spánku. Po reklamaci se problém objevil znovu. Nemáte někdo prosím nějakou zkušenost? Při vypínání nevím, jestli je vhodnější PDA mít v režimu spánku, nebo ho vypínat úplně.
Děkuji za každou zprávu.
Martin
ladarozan_ce4you (81)|6.3.2007 17:24
Místo pro ukládání lze změnit v nastavení klávesnice.
soptik_ce4you (5)|7.3.2007 07:46
To sice taky nevím jak, ale já vůbec nechci, aby se mně něco samovolně ukládalo do PDA.
yndor (222)|8.3.2007 11:05
To je pekna blbost :))
Zadne obrazky se nemaji co nikam samy ukladat.
Obnov zalohu z doby, kdy to jeste neblbo - myslim, ze je ztrata casu se v tom stourat a snazit se neco opravovat.
soptik_ce4you (5)|8.3.2007 11:08
Díky za odpověď, ale jsem začátečník s PDA a nevím, jak obnovit zálohu. A dále mě pořád otravuje to nabíjení?
yndor (222)|8.3.2007 11:35
To s tim nabijenim neni zadny problem, to je normalni. Ve vypnutem stavu se nenabiji, jen pokud je PDA zapnute nebo v rezimu spanku. Normalne se PDA nikdy nevypina - jen kdyz jedes nekam na pul roku pryc a z nejakeho duvodu si ho neberes s sebou.

Jinak bych ti asi doporucil hardreset, pak jako prvni nainstalovat SPB Backup (nebo jiny backup) a potom vsechno nainstalovat znovu.
Dokud bude vsechno fungovat, zalohuj. Pred instalaci kazdeho noveho programu taky zalohuj. Zalohovani trva par vterin.
Pak se muzes moct kdykoli vratit do stavu, kdy jeste vsechno fungovalo.
soptik_ce4you (5)|8.3.2007 11:57
Díky za radu. Pokud to nabíjení tak funguje, tak je to celkem jedno, ale včera jsem zakoupil nabíječku do auta a při zapnutém PDA včetně navigačního systému TomTom se PDA taky nenabíjelo, pouze blikala oranžová kontrolka, ale na levé straně a kapacita baterie klesala. Tak nevím, jestli je to na reklamaci nebo je nutné to někde nastavit, případně , jak funguje nabíjení v autě.
Díky moc.
yndor (222)|8.3.2007 12:09
Nabijeni v aute musi fungovat. Bez toho se neda navigace moc dlouho pouzivat. Melo by to normalne nabijet a blikat cervenou diodou. Jakou mas nabijecku? Muzes nejak vyzkouset, jestli funguje?
soptik_ce4you (5)|8.3.2007 12:17
Nevím přesně ten typ, mám ji teď doma, ale byla koupená k tomu PDA. Na vyzkoušení nic nemám.
yndor (222)|8.3.2007 12:48
Jestli ti doma normalni nabijecka blika cervenou diodou a v aute ne, tak bud autonabijecka nefunguje nebo nemas v zapalovaci proud (pojistka?)