Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak naplánovat cestu přes více samostatných map?

Aramon_ce4you (16)|5.3.2007 21:34
Ahoj lidi,

Hledal jsem i mimo toto fórum, ale nenašel jsem odpověď na pro Vás možná stupidní dotaz:
Jak si naplánuju trasu z Prahy do Říma, když je samostatne CZ mapa a IT mapa?
Jakou mapu mám vybrat? Teoreticky mapu IT, ale povede mne i po CZ cestach k prechodum atd, kdyz budu mít načetlou mapu IT? A co když chci jet přes nějaké konkrétní město v rakousku? Vypocita mi vzdalenost? Kdyz mi teda chybi rakousko, tam me asi po cestach nepovede, ale kdybych sehnal i mapu rakouska?

Máte stím někdo zkušenosti? Ať vím, jestli má smysl ty mapy tahat, jestli mi tohle vyřeší.

Díky za info
boban1108 (72)|6.3.2007 08:01
Je potřeba použít mapu IT plus. Tam je podrobná mapa Itálie a hlavní silnice zbytku Evropy. To tvé požadavky bez problému splní.
Aramon_ce4you (16)|6.3.2007 08:34
Díky moc...Takže označení plus u map jsou hlavní tahy evropou?Platí to u všech map?
Surgical (2364)|6.3.2007 09:17
Ano
cubas_ce4you (419)|11.3.2007 15:45
tak to nejak nefunguje, navigace mi v tomto pripade pise "žádná použitelná místa poblíž pozice GPS", zkousel sem to u vsech mzonych map, vsechny "Plus major roads of WE" (IT, FR, ...)
boban1108 (72)|11.3.2007 16:54
IT+Plus je podrobná mapa Itálie a hlavní silnice ZÁPADNÍ Evropy. Jinými slovy to končí v Rozvadově. V daném případě bude asi potřeba plánovat nadvakrát. Poprvé použít mapu buď Central Europe+, nebo CZ-SK-HU-PL+ a naplánovat to z Prahy kamkoliv na dálnici mezi Rozvadovem a Římem. To asi přeci jen jednu zastávku uděláš. A tady přepnout na IT+. Nebo přímo pomocí té první mapy až do Říma, pokud nepotřebuješ nějakou malinkou uličku, ale vystačíš si s křižovatkami hlavních silnic.
cubas_ce4you (419)|12.3.2007 06:48
aha, tak to je v celku k nicemu :-( Proboha, jak muze nekdo vymyslet takovy system? Jaky je problem projit vsechny mapy, i kdyz by hledani trvalo minutu...
Francis (54)|12.3.2007 12:26
Je to systém na tahání peněz z uživatelů = kup si komplet Evropu i když do Norska nepojedeš :D (a předtím sis koupil Cz+okolí). Stačilo by kdyby prodávali celoevropský balík za rozdílovou cenu ...
luhal (0)|28.3.2007 12:53
[QUOTE="Aramon"]Ahoj lidi,

Hledal jsem i mimo toto fórum, ale nenašel jsem odpověď na pro Vás možná stupidní dotaz:
Jak si naplánuju trasu z Prahy do Říma, když je samostatne CZ mapa a IT mapa?
Díky za info[/QUOTE]

Jde to bez problemu, delal jsem to ted taky na ceste do Alp. Prepnes si na mapu Cz, zacnes zadavat body az kam to jde. Pak opustit zadavani (neukladat a nespoustet navigaci!) prepnout na mapu IT a doplanovat, pak cely itinerar ulozit.Prepnout zpet na CZ a muzes spustit itinerar (k poslednimu nepreskrtnutemu bodu - body, ktere nejsou na aktualne prepnute mape uvidis jako preskrtnute. )
Je to easy a funguje to.
cubas_ce4you (419)|28.3.2007 13:42
to je pekne, ale musis zadavat hranicni bod... nenaplanuje to primo :-(