Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: 3 otazky k variu

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

1. jak zobrazit obrazok fullscreen?
    2. vie nahravat video vo vetsom rozliseni jak 176*144, lebo stary qtek 2060 nahraval 320*240...
    3. v com najlepsie konvertovat video do rozlisenia 320*240. Pouzivam snartmovie ale v tom mi nesedi obraz a zvuk (zvuk ide o 1s skorej jak ma)

dakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

1) resco photo viewer
    2) V základu nejde - pomůže coolcamera
    3) Pocket DivX Encoder

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

dik, zohnal osm si, len ta coll camera ma moc male fps vo 320*240

a este by som potreboval nejaky jednoduchy program na prehravanie hudby, co by nezral tolko ram ako wmp...

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

kdyz si v coolcamere das ukladani primo do vnitrni pamrti tak to pojede rychlejc (ale myslim ze WM5 nema pristup k rychlem RAM jako WM2003)

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

3) V nastaveni SM si dej predstih zvuku na 0.36

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

prosimvas, může mi někdo řict, proč se mi sekají videa? mam ten přehrávač TCPMP, videa jsem zkoušel v rozlišení 320x240 a výš .. a prostě to hraje třeba 2 sekundy, pak se to na 2 sekundy sekne a takhle furt :/ .. můžete poradit prosim, kujuu

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

1.nepíšeš na akom zariadení Ti to robí
    2.v pocketdivx encoderi si video skonvertuj na 240x320 a skus dať v TCPMP benchmark,podľa výsledkov benchmarku uvidíš, či to stíha. Ak je nad 100 %, malo by to byť v poriadku.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

no tak kdybych měl něco jiného tak to nepíšu do 3 dotazy k Variu ... jinak jsem se koukal na ten benchmakt a tam mi to píše nějakých 120procent ...:/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ohledne rychlosti:
    - Kdyz ti neco nestiha (CoolCamera, video rehravac), tak to muzes pretaktovat
    - Nepises, jakou mas ROM. Ne ze by ROM mela vliv na vykonc CPU, ale na celkovou odezvu systemu to ma vliv velkou
    - Video - pokud mas zbytecne vysoky bitrate, tak to proste nemuze CPU stihat. Optimalni volba pro 320x240 je kolem 200kBps. Posun zvuku a videa muze byt zpusobem zbytecne kvalitnim zvukem. Tady na serveru je celkem jednoduchy navod jak si konvertovat videa sam, zpusobem, kdy muzes ovlivnit vsechno..

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

promiň, ale jakou ROM mam to fakt nevim a kde to zjistim to taky ne .. jeto můj první stroj v životě a mam ho 2 dny .. jinak jsem přes battery status přetaktoval na 247 a zřejmě kvůli tomu už mi jdou videa plynule :-) ...

ale ještě něco .. když ho mam připojený přes kabel k ntb, vyndám kartu, vložim za chvíly zpět, tak se mi Vario sekne, občas, tak 2x z 5 se mi to stane i když neni k pc připojen :-/ .. to by mě taky zajímalo proč .. ale někdo mi dporučoval udělat nějakej flash, jak jsem tak koukal, je to celkem složitý

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

ehm, tak nic .. videa se mi stale sekaj.. nevim proc se mi predtim jednou nesekalo

Podobná témata

1. Romky a otázky na ně
    Od JendaKo v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 16-08-2010, 16:08
  2. 4 otázky o Diamondu
    Od Cassidy v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-09-2008, 15:47
  3. HTC Herald - základní otázky
    Od sejra v sekci Zbývající PPC