Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na tónovou volbu během hovoru s dialpadem v WM05 ?

osch (1330)|5.3.2007 13:01
Ahj. Narazil jsem na problém, o ktrém jsem zde na fóru nic nenašel.

Určitě znáte situaci, kdy si voláte s nějakým automatem a pro posun v nabídce mačkáte postupně různá čísla. Tuším, že se tomu právě říká tónová volba. Jenže. Když voláte ze stroje s WM05, tak se po vytočení čísla změní dialpad z 4 x 4 tlačítek s čísly, rychlou volbou, seznamem hovorů atd na dialpad s 3 x 2 tlačítkama (ztlumit, přidržet, seznam hovorů, poznámka atd.), kde již žádné tlačítka s číslicemi nejsou a tudíž není čím provést volbu. Jak tuto situaci řešíte?
pedro13 (24)|5.3.2007 14:28
mě se po spojení promění levá klávesa pod displayem na "keypad" a po zmáčknutí mi naskočí na displayi opět ta klávesnice telefonu.
osch (1330)|5.3.2007 14:53
Tak tam to bude. Ale mě to nefunguje. Naskočí tam kontakty a ještě nefunkční. Je možno někde zjistit a změnit co aplikace přiřazuje těm dvěma soft klávesám?
pedro13 (24)|5.3.2007 15:05
kontakty tam mám taky,ale jen do chvíle než vytočím nějaké číslo
osch (1330)|5.3.2007 15:28
Tak nic. Myslel jsem, že za to může SpbShell, ale nemůže. Po odinstalaci a nastavení default na softkeys je to stejné.

-----------------------------
EDI|T: Takže za to s největší pravděpodobností může lokalizace. Od Buzze pro WM05. Pokud není nainstalována, pak vše funguje tak jak má. Tedy levá soft klávesa se už během vytáčení změní z kontakty na keypad.