Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 - Gumovy? kryt pametove karty

quick100 (38)|5.3.2007 10:54
Preji pekny den.
Gumovy kryt pametove karty na mem Miu A701, nesel zezacatku poradne otevirat, pak sel dobre a ve finale nedrzi zavreny, odchlipuje se a koukal jsem na cast, kde se ohyba a svete div se, je tam natrzeny.
Guma jakoby postupem casu ztracela sve elasticke vlastnosti, postupne tvrdla a nakonec praskla.
Zajima mne zda ma nekdo podobny problem a jak ho resil.
Myslim si, ze by nemel byt problem s uznanim zaruky, ale nemuzu byt bez Mia po dobu trvani zarucni opravy, ktera muze trvat az 30 dni.
Jednal nekdo z vas primo se servisnim strediskem?
hpa (159)|6.3.2007 09:47
Ja uz MIO v zaruce mel a svete div se, viselo to u nich 60 dni. Pak jsem napsal maily na COI, Cerny Ovce a Obcansky judo a dostal zpatky aspon penize - slo to pres Megaobchod.

Prosím necitovat předchozí příspěvek !!!
quick100 (38)|6.3.2007 12:46
Hmmm...
Nejsem si jist, jestli jsem chtel slyset prave tohle... :(
Zatim mam problem jen s hloupou krytkou karty, ale kdyby se mela vyskytnout zavaznejsi zavada, tak by to bylo asi opravdu spatne...

Stale plati otazka, resil nekdo z vas zavadu na te male gumove krytce karty??
quick100 (38)|14.3.2007 12:01
Tak gumca uz praskla uplne...:evil:
Pokud nekdo z vas vi, cim a jak ji nahradit, dejte PROSIM vedet. Opravdu se mi naprosto nehodi kvuli takove blbosti davat Mio na DLOUHOU zarucni opravu a nechat sachtu na kartu nechranenou proti prachu, se mi take nechce.
Kartu velice casto (nekolikrat denne) vyjimam, proto nepripada v uvahu sachtu prelipnout napr. isolepou...:(
carbik_ce4you (132)|15.3.2007 15:54
...existuji zaslepky, ktere maji velikost stejnou jako funkcni SD karty, treba to pro tebe bude reseni...
quick100 (38)|17.3.2007 19:48
Diky, ale to bohuzel nevyresi muj problem. Jde mi o to aby se do masinky neprasilo a pokudmozno omezit vnikani vzdusne vlhkosti. Tam zasunuta karta nepomuze. Mel jsem MDAI a MDAII, ktere obe mely sachtu karty odkrytou a kdyz jsem je rozebiral, to co jsem uvnitr videl, se mi vubec nelibilo. Proto jsem z povdekem kvitoval ze Mitac opatril sachtu karty u A701 gumovym uzaverem, ktery preci jen toto omezi. V masince mam nejakou kartu neustale, takze potrebuju jen to, abych za ni mohl zavrit dvere... :-)
Ale i tak diky moc za rady...

Ma jeste nekdo nejaky napad??
gnat (46)|18.3.2007 00:23
A co zkusit zavolat do servisu aby ti ji poslali ?
quick100 (38)|18.3.2007 17:55
Tak tohle mne taky napadlo, akorat se mi nepodarilo nikde sehnat adresu a cislo na servis... Jeste jsem se neptal, jen jsem hledal...
Muzete mi nekdo adresu a cislo poslat??
Diky...
stehan (114)|18.3.2007 21:40
kedze ako pises v prispevku kartu casto puzivas - nekolikrat denne - tak ti radim aby si to ani nezhanal, budes to mat za par dni v tom istom stave...pravdu ti poviem, ja som to spravil tak ze som tam tu gumenu vec prilepil ked mi odpadla a velmi pracne som vyrezal ziletkou otvor , len na kartu...ale to musis byt rukojemnik - cize jemne ruce - aby to vypadalo k svetu..alebo to odtrhni uplne, zas tak moc prachu sa ti tam nedostane.

..I..
stehan (114)|18.3.2007 21:41
a inak ako nahradny diel to nemaju ani v servise...
quick100 (38)|19.3.2007 09:23
Diky za napad s prilepenim, uz jsem na to taky myslel, ale prislo mi to jako docela velka prasarna, na kterou by se mohli divne koukat v servisu v pripade nejake jine zarucni opravy...
Jen mi prosimte jeste porad, jak jsi to vyrezal, kdyz v te gume je zataveny (zalisovany) kus tvrdeho plastu... Asi kvuli zpevneni neohybajici se casti. Me to prasklo presne na konci toho vlozeneho plastu.
To ze to nemaji jako nahradni dil, je docela ostuda, protoze si myslim, ze to bude asi praskat a plandat kazdemu, kdo to bude vice pouzivat.
Otazka je, zda to bude jeste nekomu vadit...
Kazdopadne diky a stale doufam v dalsi typy, jak by se to dalo resit...
hpa (159)|20.3.2007 15:51
quick100 (38)|21.3.2007 07:45
Diky za link, je to docela zajimave, ale chybi tam obrazky...:D
cely postup v jeho podani je pomerne komplikovany, vice nez na co staci moje chaba anglictina... :)

Ale i tak diky, zkusim se v tom nejak prohrabat a poprat se s tim...