Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Druhy resetů Nokie LD-3W

superkojot (111)|4.3.2007 21:38
Mám občas problémy s naběhnutí Nokie. Trvá jí šíleně dlouho, dokud nelokalizuje polohu - pokud vůbec. Problém řeší reset. Zjistil sem ale že reset provedený podržením tlačítka(jediného, které tu je:) ) se liší s resetem pomocí vjmutí baterie na určitou dobu... Totiž po resetu tlačítkem GPS zapomene spárování ale problém s lokalizací trvá. Po vyndání baterie většinou gps naběhne po několika minutách spolehlivě. Před resetem většinou vidí plno satelitů a s dostačujícím signálem, ale ne a ne se fixnout. Zajímalo by mě, jestli neexistuje nějaké softwarové řešení restartu-vyndání baterie.

Také bych zmínil občasné problémy spojení Aceru N30 a Nokie. Většinou nastávají, když oba rozpojím, vypnu a spojím... To když parkrát zopakuji tak už je nespojím. Řeší to ale softreset acera nebo reset gps, takže to není až tak špatný. Nehledě na slušnou přeplácanost mých WM:sarcastic: . A windowsy sou prostě windowsy.

Dík za odpovědi. A jestli to tu někde je - omlouvám se, asi sem špatně hledal.:?
kubisz (1054)|5.3.2007 20:10
ja uz tady nekde psal, ze se mi N nechtela fixnout na sumave ve vyssich polohach, ale nijak se to vlastne nevyresilo :( postupem casu sem prisel akorat na to, ze kdyz se dlouho nechce fixnout, tak bud cekat jeste o neco dyl a nebo ji proste napojenou na BT vypnu a zapnu a vono se to rozjede (tohle fakci u TT, ale u 6.xxx to uz neni potreba, pac to nevypadava...)...no a jinak se mi dycky desne dlouho fixuje, kdyz se hybu (i trebas jen pomalicku du...)

jinak znalec na tu N je myslim asi OSCH, tak mozna zkusit na nej...resetovat se myslim da trebas pres sirfdemo...
osch (1330)|5.3.2007 20:19
Nevím hoši. Já jsem rád, že to vůbec chodí. Ikdyž jak jsem flashnul WM05, tak nemám s Nokií jediný problém.
K těm resetům můžu jen říct, že dle návodu by mělo jít o stejný reset jak tlačkem, tak vyjmutím baterie. Z praxe vím, že čím déle je Nokia bez proudu, tím lepší (kompletnější, hlubší) reset. Ale taky to potom o to déle trvá, než se sviňa fixne.
vpe (148)|19.3.2007 00:56
mate nekdo sirfdemo pro pc?
Surgical (2364)|19.3.2007 07:00
ipf (2136)|19.3.2007 08:21
mam pocit, ze GPSka po zapnuti dopocitava svou polohu od mista, kde byla predtim vypnuta, takze ji to trva vyrazne dele nez po resetu, kdy pocita od nuly.