Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ContactBreeze 2

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|4.3.2007 20:35
ContactBreeze od SBSH nemá samostatnou debatu, o programu se většinou hovoří v souvislosti s PocketBreeze. U příležitosti dnešního uvolnění ContactBreeze 2 public beta 1 zakládám proto tuto samostatnou debatu. Sosat můžete ZDE, jedná se o plně funkční program s omezením do konce března, teprve plná verze bude obsahovat trial na 12 dnů, chystá se i nová licenční politika… více na uvedeném odkazu. Testujte, podělte se o zkušenosti :D .

EDIT: Prvé postřehy po instalaci. Skoro to samé, co je součástí PocketBreeze. Zatím nejde a zatím jsem nenašel možnost, jak sekvenčně vyhledávat dle češtiny (pro předcházející verzi umíme upravit příslušný *.txt soubor). Nedokázal jsem program zařadit jako záložku do PocketBreeze. Podstatnou novinkou je zobrazení programu na celý Today a možnost velkých kláves, tzn. vyhledávat bez bodla…
mvata (64)|7.3.2007 13:43
Ale to vyhledávání ve fullscreenu velkými tlačítky jde i ve starší verzi - teď zrovna nemůžu najít číslo verze, ale funguje mi to taky.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.3.2007 14:19
Jo, to máš pravdu, nenapsal jsem to přesně, i v předcházející verzi šlo přepínat zobrazení… Myslel jsem původně na možnost přepínání velikosti vyhledávacích tlačítek (jen spodní řádek kontra půl obrazovky) a napsal jsem blbost. Nicméně, u nové verze PocketBreeze 5.2 dojde k začlenění vlastností ContactBreeze 2 (možnost volby vyhledávacích kláves atd.), ale sekvenční vyhledávání dle ČJ zatím nefunguje… Pro ContactBreeze jsou slibovány další vlastnosti, obdoba jiných vytáčecích a obslužných programů, uvidíme, zda bude mít smysl investovat do ConatctBreeze či se spokojit pouze se základní obsluhou kontaktů v PocketBreeze.

EDIT: Musím v informování zastupovat členy naší komunity, konkrétně romixe ;) , on se sice na fóru SBSH zeptá, proč nejde sekvenční vyhledávání v ČJ, ale odpověď nepublikuje. Ta zní, že to má fungovat ve finální verzi. Asi jsem si přečetl odpověď dříve, než romix :D . Každopádně díky za to, že se někdo zběhlý v anglině zeptal…
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|2.4.2007 00:01
Včera vypršela omezená platnost ContactBreeze2 public beta1, tým autorů nestihl do uvedeného termínu vše, jak si představovali, proto byla uvolněna public beta 2, která nepřináší zásadnější novinky a hlavně stále zatím neobsahuje připravované nové prvky, ale hlavně prodlužuje případným uživatelům možnost užívání o další dva měsíce… odkaz na soubor je v příspěvku Amitregeva. Osobně doporučuji zatím užívat Contacts v PocketBreeze, je to skoro stejné a umí to již sekvenčně vyhledávat v kontaktech.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.4.2007 20:18
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|11.5.2007 11:09
ContactBreeze 2.0.05, nová verze zaměřená na možnosti úpravy designu + dílčí opravy…
TheMelin (1642)|18.5.2007 07:55
ContactBreeze 2.0.06 hot fix to fix :)