Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 47

Téma: 25. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 17. března 2007, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dovoluji si vás pozvat na 25. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 17. března 2007 na tradičním místě v tradiční dobu. Opět budete mít možnost prohlédnout si větší množství zarízení, příslušenství, softů....

Pro nové návštěvníky webu a diskuzního fóra a také pro nepozorné čtenáře zase a stále a pořád do kola notoricky opakuji, že na sraz může přijít opravdu, ale opravdu každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí myslí. Podmínkami jsou zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2007) srazu najdete v této diskuzi.
    Informace o všech srazech najdete zde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak se zase po delší odmlce chystám, tak to snad dopadne, už se těším

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Já budu hodlat přijít, jako vždy...ale jestli to vyjde, to je otázka ) Přeci jen je diplomka trochu prioritnější

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Já se na vás určitě přijdu podívat! Snad Pokud se nezmění plán tak na 169,8 %

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Moc si mi tam minule líbilo, přijdu.BTW nenašla by se dobrá duše který by mi tam pomohla s instalací češtiny na Hermesovi do programu mobilpocket reader ? Díky, I když ne přijdu)

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Češtiny nebo českých znaků? Mno ono je to vlastně jedno ... pokud bude někdo něco chtít, tak od toho jsou přeci srazy. Určitě se pokusím pomoci

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Díky moc u haalireadera totiž nevím proč mi nejede autoscroll a u mobilepocket readera nejdou znaky s háčkem takže přemýšlím co je menší zlo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Taky sem s češtinou bojoval, a pak někde přečet abych si doinstaloval český fonty a pak už to jelo.
    Se srazem budu počíatat, ale uvidim jak to nakonec dopadne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Jako vzdy i ja se zjevim )

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jak jako vždy? Když tam jsem já, tak tam nejsi a naopak. Jako na minulém srazu. Že by nějaká fóbie? Nevylučuji, že jsi někdy dorazil v době, když už jsem neviděl na druhou stranu stolu, ale....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Jsem tam vetsinou kolem 19:00
    co z toho vyplyva?? Ze uz v 7 vecer jsi na srot styd se

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Manželka má sice noční, takže se nebudu moci dlouho zdržet ( nejsem pražák a české zdravotnictví stále potřebuje zdravotní sestry i v severních čechách ), ale kvůli uživateli "atomion" se dostavím na 100 procent.

Abych mu mohl vysvětlit pojmy "Pokora", "Cizopasnictví" a možno i něco málo z matematiky.

Viz. :
    Citace Původně odesláno od atomion
    Já se na vás určitě přijdu podívat! Snad Pokud se nezmění plán tak na 169,8 %

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Mluvis mi z duse, take jsem na nej zvedav ;-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jiří Pospíšil
    ..ale kvůli uživateli "atomion" se dostavím na 100 procent.. Abych mu mohl vysvětlit pojmy "Pokora", "Cizopasnictví" a možno i něco málo z matematiky..
    Jeeje, tak to musim videt! :yes: To se vyjimecne taky zastavim.. A vemu teda z auta lekarnicku, pro jistotu.. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Převzato ze sekce OFF topic, která je přístupná jen na přímý odkaz ( nezobrazuje se na na poslední příspěvky nebo příspěvky za 24 hod.) z diskuze Nejpilnější přispěvatel.

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Pokud se nemýlím, tak Jirka plánoval účast na březnovém pražském srazu, takže si to tam můžete vyříkat z očí do očí. Ale raději ho moc neprovokuj a neurážej, spíše se omluv. Jirka je bývalý zápasník (teď nevím zda řecko-římský nebo volnostylař).

A příště prosím bez urážek a slušně.

Děkuji
    V ringu budu připraven ve 14.00 hod.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 03-04-2010, 10:21
  2. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 22-03-2009, 17:39
  3. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 15-03-2008, 16:57
  4. Reakcí: 44