Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Po přihlášení zpět na dané téma a ne na úvodní stránku.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Měl bych malinkatou prosbičku.Nenašel by se nějaký mód na vlastnost ,kterou jsem popsal v předmětu?
    Jde mě o to ,že když najedu na tyto stránky tak třeba ani nemám v úmyslu na cokoli se ptát nebo odpovídat.Jenže pak mne něco zaujme a když chci reagovat tak mne to po přihlášení kopne na úvodní stránku a danému tématu se musím proklikat znova.
    Měl by zcela určitě existovat protože jsou fóra kde to jde.

Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

no ono to funguje
    pokud jsi neprihlasen a kliknes na zaslat odpoved tak si vyzvan k zadani prihlasovacich udaju a pak jsi stale v tom tematu

jinak nevidim duvod proc nezaskrtnou moznost Přihlásit automaticky při příští návštěvě: :yes:

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No je zajimave ze jsem to tet prubnul na Variu a tam to skutecne jde.Opera ne mem PC to skutecne nezvlada.
    Pripojeni při pristi navsteve by u me slapalo tak tri dny.protože vzhledem k tomu na jake stranky lezu a kolik udelam instalaci na pokus velice často pouzivam CCleaner ,ktery dokala promaze i cucisky.
    zaexperimentuji s nastavenim Opery.

Diky.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem to zkoušel v tomto vláknu. Jako nepřihlášený jsem chtěl napsat příspěvek. Naskočilo přihlašovací okno a po přihlášení jsem byl zpět v tomto vláknu.

Používám Operu a nikdy jsem s tím problém neměl. Já bych viděl důvod v tom mazání cookies.

Podobná témata

1. Program pro vytváření zvuků o dané frekvenci
    Od BGenJackONeill v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-10-2007, 15:17