Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastaveni zacatku ukolu

Ruka_ce4you (86)|17.2.2004 22:58
Da se nejak v ukolovniku v PDA nastavit zacatek ukolu a ne automaticky 8:00 rano? Hledal jsem, ale asi jsem slepy. Jedine jak to resim je, ze si ukol vytvorim ve velkem Outlooku, kde se zacatek da nastavit a ukoly synchronizuji.
Milan Švec (938)|18.2.2004 10:05
I mne by zajímalo, kde se v Outlooku (i na PC) dá nastavit čas zahájení úkolu. Mluvíme-li o kategorii Úkol = Task. A ne o kategorii Událost = Appointment z Kalendáře, kde nastavení času je základní vlastnost.
V Úkolech (Tasks) v Outlook 2002, Pocket Outlook, Agenda Fusion ani Pocket Informant položka umožňující nastavení času zahájení nebo ukončení úkolu není (vidět). Vždycky jenom den bez času.
Libovolný čas zahájení (s nabídkou implicitní hodnoty, na př. 8:00) a ukončení umožňuje obvykle zadat každá nová Událost (Appointment) v Kalendáři každého zmíněného PIM SW. Jestli předmětu této Události budu říkat úkol, záleží jenom na nastavení textu šablony pro jednodušší vyplňování Předmětu (Subject) Události (Appointment).
Při vytváření na to navazujícího Úkolu (Task) tam zase zůstanou jenom dny (bez času).
Uložit (jenom okamžitý) čas do Úkolu (Task) nabízí jako možnost navíc pouze editory Agenda Fusion a Pocket Informantu při editaci Poznámek (Notes) k dotyčnému Úkolu (Task).´
"Úkoly" s denním časem tedy asi jenom v Kaledáři. Ty lze pak umístit do seznamu jako skutečné Úkoly, ovšem bez denního času.
Pocket Informant 5 je v tom dnes na PDA nejlepší (má stromovou strukturu Tasks!).