Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Grafické zkrácené volby na Today

No1 (74)|2.3.2007 20:16
Zdravím
Viděl jsem u někoho na ploše malé fotky, pod nimiž se skrývali zkrácené volby na příslušné lidi. Nebylo to součástí SPB Shell a snad ani ničeho jiného. Netuší někdo o něčěm takovém (nejlépe free)?

Díky
PhSnake (872)|2.3.2007 20:53
skus sbsh ilauncher, fotky musis konvertnut do tga, najdes addshortcut, zalozka special, tusim place call. potom modify image a vyberes to dane tga. enjoy
No1 (74)|3.3.2007 06:41
Diky, zkusim. Ale neexistuje je nejaka utilita primo na tohle? iLauncher mi prijde jako docela mohutny nastorj, vzhledem k tomu, jak malo od toho chci.
osch (1330)|3.3.2007 10:43
Je to i součástí SpbDiary. V záložce kontakty můžeš zobrazit fotokontakty.
urys (402)|3.3.2007 13:21
tohle by ti mohlo pomoci

urys
No1 (74)|5.3.2007 10:04
Diky za snahu, ale stale to neni ono. To, co jsem videl, byl Today Plug-in. Asi mam smulu, budu si muset vzpomenout, u koho jsem to videl.

Tak uz jsem nasel kolegu, ktery to ma, ale ten si nepamatuje, kde to vzal a jak se to jmenuje. V nastaveni Today ten plugin se jmenu "Speed dial", totez kdyz kliknu na ten plugin primo na Today, tak mi zobrazi "speed dial options" (zadne About nebo neco podobneho). Ale v "Remove programms" nic takoveho neni, v program Files nic takoveho taky nevidm. Netusim, kde a jak poznat, ktera aplikace to je. Poradi nekdo?
Dik
vonmann (52)|5.3.2007 15:06
Co zkusit zagooglit? ja to zkusil a vypadlo spoustu odkazu ale hnedle treba ten prvni. http://www.modaco.com/Alternative-to-Speed-Dial-Today-Plug-in-t239651.html
No1 (74)|5.3.2007 15:22
Googlil jsem jako vztekly. Tohle jsem nasel taky, jenze to vytahne skutecne "speed dials" cisla. Ta aplikace, co jsem videl, umoznovala definovat libovolna cisla (i jejich mnozstvi) bez ohledu na to, co bylo ve jednotlivymi zkracenymi volbami. Zkusim udelat screenshot - treba to nekdo pozna podle obrazku.
Ale diky za snahu.

Uz jsem nasel, co to vlastne shanim. Tady je screenshot


Pise se o tom tady na XDA-Developers, ale priloha byla odstranena.

Diky